AKP İZMİT İLÇE KADIN KOLLARI ORGANİZE ETTİ

Kaynaşma çayında600 kadın buluştuAKP İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından düzenli olarak yapılan kaynaşma çaylarından birisi de geçtiğimiz akşam Ayköşe...

BÜYÜTKaynaşma çayında
600 kadın buluştu

AKP İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından düzenli olarak yapılan kaynaşma çaylarından birisi de geçtiğimiz akşam Ayköşe Yuvam Düğün salonunda yapıldı. İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ev sahipliğinde yapılan programda kadınlar gönüllerince eğlenerek, seçim öncesinde moral depoladı.

600’Ü AŞKIN KATILIM
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın da katılım sağladığı programa, Yahya Kaptan, Yuvam, Alikahya, Cedit, Atatürk, Cumhuriyet, Atatürk Vefzi Çakmak, Karadenizliler Mahallesi’nden 600’ü aşkın kadın katıldı. 500 kişilik salonu tıklım tıklım dolduran kadınların birçoğu için dışarıdan takviye sandalye getirildi. Müzikli yapılan programda öncelikle selamlama konuşmaları yapıldı sonrasında kadınlar müzikler eşliğinde oynayarak stres attılar. Kadın Kolları ilçe yöneticilerinin de tam kadro katılım sağladığı programda oldukça renkli görüntüler yaşandı.

KADINLAR BAŞKANLA BULUŞTU
Aynı zamanda programda kadınlara, AKP belediyeleri ve hükümeti tarafından kadınlara yönelik olarak yapılan çalışmaların bir araya toplandığı kitapçıklar hediye edildi. Keyifli geçen çay programında kısa bir selamlama konuşması yapan İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, bu tür programlarla kadınlar arasında olan birlik ve beraberliği daha da güçlü hale getirerek, çalışmalarını paylaşma fırsatı bulduklarını söyledi. Başkan Demirta, bu programlar sayesinde başkanları da kadınlarla buluşturduklarını dile getirdi.

HİZMETLER ANLATILDI
Program kapsamında katılımcı kadınlara Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile İzmit Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları anlatan slaytları sunduklarını söyleyen Başkan Aysel Demirtaş, “Bu tür programlarda hep dayanışmamız artıyor hem de çalışmalarımızı anlatma fırsatı buluyoruz. Ayrıca kadınlarımız bu programlar sayesinde motive oluyor ve bir araya geliyor” dedi.

20 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR