Başiskele çalışanlarına çifte bayram

Başiskele Belediyesi yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi çalışanlarının yüzünü güldürdü. 85 işçi, 72 memur, 27 sözleşmeli ve şirket çalışanlarına bayram ö...

BÜYÜT

Başiskele Belediyesi yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi çalışanlarının yüzünü güldürdü. 85 işçi, 72 memur, 27 sözleşmeli ve şirket çalışanlarına bayram öncesi maaş ve sosyal hakların tümünü erkenden ödemesi çalışanlar arasında adeta çifte bayram sevinci yaşattı.
Başiskele Belediyesi, çalışanlarına verdiği önemi bir kez daha kanıtladı. Bayram öncesi yaptığı ödemelerde; 85 işçiye maaş+ iki sözleşme farkı ile giyecek, bayram parası ödeyerek en az alan işçi maaşının 4 bin TL olduğunu açıklandı. Öte yandan 72 memura maaş+sosyal denge+bayram parası ödeyerek en düşük memur maaşını 3 bin 250 TL olarak açıkladı. Başiskele Belediyesi çalışanları, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz teşekkür etti.
AYAZ’A TEŞEKKÜR
Öte yandan Başiskele Belediyesi tüm personeline çikolatalı pişmaniye, tavuk, meyve suyu ile özel tebrik kartının bulunduğu bayram özel paket hazırlattı. Hizmet-İş Sendikası Kocaeli 1 No’lu Şube Sekreteri İbrahim Özkaraaslan konuyla ilgili olarak, “Bize bayramı erkenden yaşatan Sayın Başkanımız Hüseyin Ayaz’a teşekkür ederim. Tüm çalışanlarımıza bu bayram elbise, bayram parası ve sözleşme farklarıyla birlikte tümünü erkenden ödemesi işyerindeki huzur ve mutluluğu daha da arttırdı” dedi. Sadece bununla değil diğer şirket elemanları dâhil toplam 494 çalışanına parasını bayram öncesi ödemesi tüm çalışanlar arasında sevinç yarattı.

17 Ağustos 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR