AKP’li kadınların kongre tarihi 5Eylül-15 Ekim

AKP İl Teşkilatı’nda kadın kolları kongreleri 5 Eylül ile 15 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İlçe ilçe kongre tarihleri ise cumartesi günü...

BÜYÜT

AKP İl Teşkilatı’nda kadın kolları kongreleri 5 Eylül ile 15 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İlçe ilçe kongre tarihleri ise cumartesi günü Ankara’da yapılacak toplantıda belirlenecek.

AKP İl Teşkilatı, gençlik kollarının ardından kadın kolları kongrelerini gerçekleştirecek. Kadın kolları kongreleri 5 Eylül ile 15 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Cumartesi günü Ankara’da il başkanları toplantısı yapılacak. Toplantı sonrası ilçe ilçe kongre takvimi netlik kazanacak. AKP Genel Merkezi’nde yapılacak olan il başkanları toplantısı saat 10.00’da başlayacak. Toplantıya AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, İl Gençlik Kolları Başkanı Ercan Azak, İl Genel Meclis Başkanı Fahim Kılıç ve Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu katılacak. Bu toplantı sonrasında İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, AKP Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit ile bir araya gelecek. Bu toplantıda kentimizde yapılacak kadın kolları kongreleri görüşülecek.

400 DELEGE OY KULLANACAK
Ankara toplantısı öncesi İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel başkanlığında Seka Park Otel’de icra kurulu ve ilçe kadın kolları başkanları bir araya geldi. Yapılan toplantıda ilçelerde ki kongrelerde 400 delenin oy kullanmasına karar verildi. İl kadın kolları seçiminde ise delege sayısı henüz belirlenmedi. İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel “Kongrede yeniden adayım. Genel merkezimizle yapacağımız görüşme sonrasında kongre takvimi netlik kazanacak. Bu takvimler ilçelerimize bildirilecek. Sürecin sağlıklı işlemesi için herkes elinden gelen özveriyi gösterecektir. Kongrelerden daha güçlü çıkacağız” dedi. AKP Kadın Kolları’nda delegelikler, AKBİS sistemi sayesinde belli olacak.

TERCİH TEK LİSTE
Tek liste çıkması yönünde görüşün hakim olduğu kadın kolları kongrelerinde İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, Başiskele Kadın Kolları Başkanı Hacer Çakır, İzmit Kadın Kolları Başkanı Nur Cengiz, Dilovası Kadın Kolları Başkanı Nükhet Demiray, Çayırova Kadın Kolları Başkanı Aliye Düğün, Darıca Kadın Kolları Başkanı Nesrin Güney, Kartepe Kadın Kolları Başkanı Sevim Balaban, Gebze Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Aydın, Derince Kadın Kolları Başkanı Hülya Akdilek, Körfez Kadın Kolları Başkanı Melek Çelik, Kandıra Kadın Kolları Başkanı Fatma Yağız, Gölcük Kadın Kolları Başkanı Hilmiye Gövez, Karamürsel Kadın Kolları Başkanı İlknur Çetinbaş’ın büyük bir değişiklik olmadığı taktirde görevlerine devam etmeleri bekleniyor.

21 Temmuz 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR