Dilovası ve Altınova işbirliği yapıyor

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral önceki gün Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Marmara Körfezi...

BÜYÜT

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral önceki gün Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Marmara Körfezinin iki yakasının belediye başkanları, her konuda iş birliği içerisinde olacaklarını söylediler.

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman’ın konuğu, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral oldu. Belediye Başkanı Yaman, makamında ağırladığı meslektaşı Dr. Metin Oral’a, Dilovası'nda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, Dilovası Körfez Geçiş Köprüsü’nün tamamlanmasıyla birlikte iki ilçenin daha da yakınlaşacağını söyleyerek “Geçmişte Dilovası Altınova gibi bağ-bahçe ve kirazı ile ünlü olduğunu ve bölgenin hızlı göç almasıyla birlikte maalesef tarım alanlarının yerine ya konut, ya da sanayi kuruldu” dedi.

DAHA YAKIN OLACAĞIZ
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da, Dilovası’ndan ve Belediye Başkanı Cemil Yaman’la birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek “Dilovası’na çok sık gelemiyorum, ama her geldiğimde çok olumlu izlenimler ediniyorum. Yaptığınız hizmet ve çalışmalar hemen kendini hissettiriyor. Körfez Geçiş Köprüsü’nün bitirilmesiyle birlikte mesafelerimiz daha da yakın hale gelecek. O zaman her türlü işbirliğini daha hızlı şekilde yaparız. Bu ziyaretimle de bunun temelini şimdiden atmış oluyoruz” dedi.

13 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR