Ensar Vakfı, Kocaeli Üniversitesi’nde

Ziyarette Kocaeli Ensar Vakfı Kocaeli Şube Başkanı Eğitimci Musa Taşçı ve yönetim kurulu üyeleri, Genç Ensar üyeleri ve Ensar Vakfı Kocaeli Şubesi De...

BÜYÜT

Ziyarette Kocaeli Ensar Vakfı Kocaeli Şube Başkanı Eğitimci Musa Taşçı ve yönetim kurulu üyeleri, Genç Ensar üyeleri ve Ensar Vakfı Kocaeli Şubesi Değerler Eğitimi Başkanı Yazar Mürsel Gündoğdu hazır bulundu.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Rektör Sadettin Hülagü, üniversitede yaptığı değişim ve dönüşümlerden ve yapacağı projelerden bahsetti. Ayrıca üniversiteye bağlı İlahiyat Fakültesi’nin gelecek yıl da öğrenci alacağının müjdesini verdi.  Hülagü “Sivil toplum örgütleri kenti dinamik kılan, geliştiren ve değer katan kurumlardır.  Onları canlı tutmalıyız. Bu konuda Ensar Vakfı ile birlikte ortak projeleri hayat geçirebiliriz. Her türlü yardımda bulunabiliriz. Genç Ensar’ın üniversite de yapacağı çalışmalarına ve projelerine destek verebiliriz. Kapımız herkese açıktır” dedi.

Ensar Vakfı Başkanı Musa Taşçı konuşmasında, “Ensar Vakfı olarak rektörümüzün çalışmalarına ve projelerine tam desteğimiz vardır. Ensar Vakfı olarak birlikte ortak çalışmalarda bulunmak istiyoruz. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Allah yardımcısı olsun” dedi.

Kocaeli Ensar Vakfı yönetimi aynı gün içerisinde Kocaeli Üniversitesi Rektör yardımcılığı görevinde bulunan Prof. Dr. Bekir Çakır’ı da ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaretlerde rektöre Ensar Vakfı hediyesi verildi.

05 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR