Başkan, Gazze heyetini misafir etti

Büyükşehir Belediye Başkanı ve TDBB Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Filistin’in Gazze şeridinde yer alan Cebaliye Belediye Başkanı İsam Jude’yi misafir...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediye Başkanı ve TDBB Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Filistin’in Gazze şeridinde yer alan Cebaliye Belediye Başkanı İsam Jude’yi misafir etti. Konuk belediye başkanı Jude, Gazze şeridinde yer alan 25 belediye adına Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret ettiğini söyledi. TDBB üyesi belediyelerden biri olan Cebaliye’nin belediye başkanı Jude, kendisini ağırlamasından dolayı Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

BELEDİYECİLİK HİZMETLERİ
Gazze şeridinde yer alan 25 belediyeyi ve buralarda yaşayan 220 bin nüfusu temsilen Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret ettiğini dile getiren Jude, Filistin’de sokakların temizlenmesi, çöplerin toplanması ve diğer belediyecilik hizmetlerinde zorluklar yaşadıklarını anlattı. Türkiye’nin her zaman Filistin’in yanında yer aldığını ve bu nedenle şükran borçlu olduklarını ifade eden Jude, TDBB’nin belediyecilik konusundaki bilgi ve birikiminden yararlanmak istediklerini aktardı.

TDBB DESTEK OLACAK
TDBB olarak Filistin’in Gazze şeridinde yer alan belediyelerin yaşadığı bu sorunları üye belediyelerle de paylaşacaklarını vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Manevi desteğimiz ve gönlümüz Filistinli kardeşlerimizle beraber. TDBB olarak, Gazze’deki kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz’’ ifadesini kullandı.

01 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR