Proje Fikir Yarışmasının takvimi belli oldu

SEDAŞ, Doğu Marmara’da faaliyet alanı içinde yer alan 4 ildeki üniversite öğrencilerini motive etmek amacıyla başlattığı Proje Fikir Yarışmasının tak...

SEDAŞ, Doğu Marmara’da faaliyet alanı içinde yer alan 4 ildeki üniversite öğrencilerini motive etmek amacıyla başlattığı Proje Fikir Yarışmasının takvimini Sakarya Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Düzce Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesi yöneticileri ile birlikte açıkladı.

4. SINIF ÖĞRENCİLERİ KATILABİLECEK

Toplum İçin Yeni Teknolojiler’ temasıyla organize edilen yarışmaya Sakarya, Kocaeli, Bolu Abant İzzet Baysal, Düzce ve Gebze Teknik üniversitelerinde Elektrik, Elektrik Elektronik ve Enerji Sistemleri bölümlerinde eğitim gören 4. sınıf öğrencileri katılabilecek. Öğrenciler, yarışmaya en fazla 3 kişiden oluşacak gruplarla başvurabilecek. Yarışmada birinci olan projeye 3.000 TL, ikinci olan projeye 2.000 TL ve üçüncü olan projeye 1.000 TL ödül verilirken 10 proje de 500’er TL mansiyon ödülü alacak.

11 MAYIS’TA ÖDÜL TÖRENİ

20 Nisan tarihindeki ön değerlendirme ve 1. faz değerlendirmenin ardından, finale kalan öğrenciler 11 Mayıs’ta proje sunumlarını jüriye de anlatacak. Aynı gün yapılacak değerlendirmelerin ardından, 11 Mayıs akşamı gerçekleştirilecek ödül töreninde öğrenciler ödüllerine kavuşacak.

05 Şubat 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR