Başkan Baran, halk gününde vatandaşları dinledi

Yerinde Tespit Yerinde Çözüm Belediye başkanlık makamında gerçekleştirilen halk gününde, vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Baran vatandaşların...

BÜYÜT

Yerinde Tespit Yerinde Çözüm

Belediye başkanlık makamında gerçekleştirilen halk gününde, vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Baran vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor. Göreve geldikten sonra, "Yerinde Tespit Yerinde Çözüm" sloganını dile getiren Başkan Baran başlattığı Mahalle Muhtarları ile İstişare toplantılarında ilçedeki tüm mahalle muhtarlarıyla görüşen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, düzenlediği halk günleriyle de belediyenin kapılarını Körfezlilere açıyor.

Her hafta Çarşamba günleri rutin olarak düzenlenen halk günlerine Körfezli vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Baran, halkın istek ve taleplerine anında müdahale ederek, çözüm için ilgili belediye birimlerini harekete geçiriyor.

Başkan Baran, “Hedefi, Ufku Olan Şeffaf, Katılımcı, Hizmet Üreten ve Verebilen Bir Belediyecilik Anlayışına Sahibiz”

Hizmet felsefelerinde ’önce insan’ ilkesini benimsediklerini vurgulayan Başkan Baran, "Belediye olarak bu şehre hizmet üretirken ilçemizde yaşayan insanların görüşlerine de büyük önem veriyoruz” dedi. Başkan Baran, “Vatandaşlarımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Yerel yönetim anlayışımız gereği halkımızla her zaman iç içe olmayı, onların taleplerini onlardan dinlemeyi ve çözüm üretmeyi ilke edindik. Gerçekleştirilen halk günleri, vatandaşların isteklerini onlardan dinleyerek, halkımızın sorunlarına çözüm üretmek adına atılan önemli adımlardır. Hedefi, ufku olan şeffaf, katılımcı, hizmet üreten ve verebilen bir belediyecilik anlayışına sahibiz” ifadelerini kullandı.

 

Vatandaşlardan Teşekkür

Başkan Baran’ın başlattığı Halk Günü uygulamasından memnun olan vatandaşlar da, "Başkanımızla zaten her zaman görüşüyorduk. Ancak kendisi bizleri bu şekilde de ağırlıyor. Bizlere verdiği önem ve ilçemize yaptığı hizmetler nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

07 Ocak 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR