Mehmet Öz, Türk Ocakları’nı anlattı

Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı ev sahipliğinde gerçekleştirilen program...

Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı ev sahipliğinde gerçekleştirilen program kapsamında düzenlenen bir konferansa konuşmacı olarak katıldı. ‘Geçmişten Geleceğe Türk Ocakları ve Türk Milliyetçiliği’ konusu ile tertiplenen programa ilgi de büyük oldu.

 

GENİŞ KATILIM

Konferansı takip edenler arasında, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün, Tarih Bölüm Başkanı Doç. Dr. İbrahim Şirin, Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, Kamu-Sen İl Başkanı Yaşar Şanlı, Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Ruhittin Sönmez, öğrenciler, akademisyenler ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi yer aldı.

 

TÜRK OCAKLARINI ANLATTI

Mehmet Öz, konferanstaki konuşmasında Türk Ocakları’nın 104 yıllık tarihi, milli mücadeleye katkıları, Cumhuriyet sonrası devletin sosyal yönüne ve hizmetlerine katkıları hakkında bilgiler verdi. Türk Ocakları Akademisi’nden de söz eden Mehmet Öz, vatansever aydınları ve öğrencileri ocak bünyesinde milli ve dini şuur ile bütünleşerek siyaset üstü bir anlayışla hizmet üretmeye davet ettiğini dile getirdi.

03 Mayıs 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR