Akıl Oyunları Akademisi yeni eğitim yılına başlıyor

Akıl Oyunları Akademisi Yenişehir Mahallesi’ndeki merkezinde yeni eğitim yılına başlıyor.Akıl Oyunları Akademisi’nden yeni eğitim yılı ile ilgili yapı...

BÜYÜTAkıl Oyunları Akademisi Yenişehir Mahallesi’ndeki merkezinde yeni eğitim yılına başlıyor.

Akıl Oyunları Akademisi’nden yeni eğitim yılı ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde: Akıl Oyunları Akademisi çocuklarımızın her geçen gün artan bilişsel fonksiyonlarının geliştirilmesi ihtiyacına yönelik faaliyetleriyle dikkat çekmektedir. Farklı kategorilerdeki oyunları ile çocuklarımızın gelişimi, oyun rehberlerimizin gözetiminde sağlanmaktadır. Mantık yürütme, sorun çözme, görsel ve geometrik algı, hafıza ve dikkat bölümlerine ayrılmış çalışmamızda her oyun sonrası oyun değerlendirme formu ile veliler bilgilendirilmektedir. Her bölüm sonrası oyun rehberimiz, çocuğumuzun zihinsel gelişimi hakkında anne baba ile yüz yüze görüşme yoluyla bir toplantı yapmaktadır.

MENTAL ARİTMETİK:
Bu sene ek olarak mental aritmetik çalışmalarımızı da başlattık. 6-13 yaş grubu çocuklarımız için mental aritmetik çalışmalarımız başlamıştır.
Akıl Oyunları Akademisi psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü eğitimini almış çocuk gelişimi öğretmenleri tarafından en az 3 en fazla 6 kişilik özel sınıflarda itina ile çalışmamız yürütülmektedir. Yeni dönem kayıtlarımız devam etmektedir. Velilerimize uygun seans saatlerinin belirlenmesinde başvuruda geç kalınmaması önemlidir. Saygılarımızla”.
Akıl Oyunları Akademisi: Yenişehir Mahallesi Sümbül Sokak No:4 İzmit/Kocaeli Tel:0262-3310033 adresinde faaliyetini sürdürmektedir.

23 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR