Bremen Mızıkacıları Özdilek AVM’deydi

Kartepe’nin ilk alışveriş merkezi Özdilek, özel etkinlikleriyle çocukların hayal dünyalarını zenginleştirmeye devam ediyor. Özdilek Alışveriş Merkezi...

Kartepe’nin ilk alışveriş merkezi Özdilek, özel etkinlikleriyle çocukların hayal dünyalarını zenginleştirmeye devam ediyor. Özdilek Alışveriş Merkezi, her hafta sonu 14.00-17.00 saatleri arasında Çocuk Sahnesi'nde tiyatro oyunlarını ücretsiz olarak tüm misafirlere sunuyor. Ana teması; insanlar birbirlerinden ne kadar farklı özelliklere sahip olurlarsa olsunlar dost olabilirler diyen dünyaca ünlü müzikal Bremen Mızıkacıları, gerçek arkadaşlık ve sevginin paylaşma ile mümkün olduğunu çocuklara anlattı.


FEDAKARLIĞI SAHNEYE KOYUYOR

Dostluğun öyküsü olan Bremen Mızıkacıları, hiçbir karşılık beklemeden yapılan fedakarlığı sahneye koyuyor. Öykü çocuklara, paylaşımın, sevginin, gerçek arkadaşlığın değerini anlatılırken; çalışmanın, emeğin, üretmenin ve birlik olmanın önemi vurgulanıyor. İçinde günlük hayatla ilgili pek çok mesajın yer aldığı oyun, sanatın ve tiyatronun gelecekte de var olmasının, bu günün küçüklerinden geçtiğinin altını çiziyor.


HAFTAYA SİHİRBAZ ŞOV

Miniklerin eğlenceli, konforlu ve renkli saatler geçirmesini amaçlayan Özdilek Alışveriş Merkezi, sahne önünü 250 adet küçük ve her biri farklı renkte sandalye ile dekore ediyor. Özdilek Alışveriş Merkezi’nde ayrıca gelişmiş ses ve dekor teknolojileri kullanılıyor. Önümüzdeki hafta sonu Özdilek Alışveriş Merkezinde çocukları Yetenek Sizsiniz finalisti Salih Gökay tarafından Sihirbaz Show bekliyor.

04 Ocak 2016 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR