Özak, Türkiye şampiyonunu kabul etti

İzmit’te faaliyet gösteren ve engelli çocukları sporla buluşturan İzmit Spor Dünyası Kulübü Antrenörü Ertuğrul Erdoğan ve Türkiye şampiyonu olan sporc...

BÜYÜT

İzmit’te faaliyet gösteren ve engelli çocukları sporla buluşturan İzmit Spor Dünyası Kulübü Antrenörü Ertuğrul Erdoğan ve Türkiye şampiyonu olan sporcu İbrahim yasa Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Zekeriya Özak’ı makamında ziyaret etti.

DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK
Zekeriya Özak, Ertuğrul Erdoğan ve atletizmde 1.500-3.000 metrede Türkiye birincisi İbrahim Yasa’yı kabulünde, “Engelli vatandaşlarımız için taşıdığımız hassasiyet herkes tarafından bilinmekte. Kulüplere yaptığımız desteklerle daha fazla çocuğu sporla buluşturmak istiyoruz. İzmit Spor Dünyası Kulübü de bu anlamda önemli bir görev üstlenmiş olup engelli çocukları sporla topluma kazandırıyor. Elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.

2 YILDIR TÜRKİYE ŞAMPİYONU
İzmit Spor Dünyası Kulübü Antrenörü Ertuğrul ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Sporla engelli çocukları topluma kazandırıyoruz. Geçen yıl sporcu sayımız 120’ydi. Bu yıl sporcu sayımız 19 amacımız daha fazla çocuğa ulaşmak. Atletizmde 1.500-3.000 metrede Türkiye birincisi İbrahim Yasa iki yıldır üst üste Türkiye şampiyonu oluyor. Önümüzdeki yıl Londra’da yapılacak özel sporcular olimpiyatına katılacak. Bu anlamdan Büyükşehir Belediyesinden destek bekliyoruz” diye konuştu. Ziyaret sonrası Başkan Vekili Zekeriya Özak, Ertuğrul Erdoğan ve Türkiye şampiyonu olan sporcu İbrahim Yasa’ya hediye verdi.

05 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR