Uzunhasanoğlu: Akça Koca Gazi ve arkadaşları unutulmamalı

Toplantıda, Platform Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu 2014 çalışmalarını değerlendirdi. 2015 yılı programı için temenni ve teklifleri aldı aldı ve katkı v...

BÜYÜT

Toplantıda, Platform Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu 2014 çalışmalarını değerlendirdi. 2015 yılı programı için temenni ve teklifleri aldı aldı ve katkı verenlere teşekkür etti. Uzunhasanoğlu; “Ülkemizde bugünlerde bölünme ve küçülmenin konuşulduğu bir zamanda, kayı boyunu 3 kıtada hüküm süren bir devlete dönüştüren, kocaeli iline ismini veren Akça Koca Gazi ve arkadaşları iyi tanınmalı ve bilinmelidir” dedi.

Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Ziraat Mühendisi Hasan Uzunhasanoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Dr. İsmail Çapçı, Çevre Mühendisi Banu Çevikel, Makine Mühendisi Çetin Mut, Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yunus Özen, Dr. Ayşe Zeynep Turan ve İnşaat Yüksel Mühendisi Coşkun Karakadılar’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya, Mali Müşavir Ahsen Okyar, Elektrik Elektronik Mühendisi Harun Reşit Kocagöz, Ecz. Selçuk Arslan, eski Derince İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Turan, Genç Karadenizliler Platformu Başkanı Mustafa Akın ve eşleri  katıldı.

 

DR. A. ZEYNEP TURAN’A SÜRPRİZ

Toplantının son bölümünde Platform Yönetim Kurulu üyesi Dr. Ayşe Zeynep Turan’ın yeni yaş günü için hazırlanan pasta kesildi. Eski Derince Milli Eğitim Müdürü olan Remzi Turan, “Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Kızım için de teşekkür ederim. Bizimde nüfus kağıdımızda doğum günü yazıyor, yıllardır Kocaeli’deyim, bununda ihmal edilmemesini bekliyorum” dedi.


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR