“Dilovası’na termik santral iddiası koca bir yalan”

AKP Kocaeli Milletvekili Adayları Fikri Işık, Dilovaıs’na termik santralinin yapılacağı söylentilerinin doğru olmadığını söyledi.AKP Kocaeli Milletvek...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili Adayları Fikri Işık, Dilovaıs’na termik santralinin yapılacağı söylentilerinin doğru olmadığını söyledi.

AKP Kocaeli Milletvekili Adayları Fikri Işık, Mehmet Ali Okur ve Yalçın Coştur önceki gün Dilovası’nda sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldi. AKP Kocaeli Milletvekili Adayı Fikri Işık yaptığı açıklamada, bazı basın yayın organlarında çıkan Dilovası’nda termik santral yapılacağı yönündeki iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

YENİ TESİS YOK
Bu iddiaların siyasi malzeme yapılmasına izin verilmemesi gerektiğini açıklayan Işık, “Bizim derdimiz Dilovası’na termik santral yapmak değil hizmet etmektir. Dilovası halkını rahatsız etmeye yönelik bu çirkin iddiaları şiddetle kınıyorum. Dilovası halkını sıkıntıya sokacak hiçbir çalışmanın altına imza atmayız. Dilovası’nda insan sağlığını sıkıntıya sokacak yeni bir tesis ve yatırım yapılmayacaktır, biz bunun takipçisiyiz. Bu iddialar ile siyasetten nemalanmak isteyenlere kesinlikle fırsat vermemeliyiz” şeklinde konuştu.

02 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR