Köken: Kandıra’mız hala eski kültürünü koruyor

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği’nin düzenlemiş olduğu toplantıya katıldı. Okul Müdürü ve Mezunlar De...

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği’nin düzenlemiş olduğu toplantıya katıldı. Okul Müdürü ve Mezunlar Derneği Başkanı Halil Özberk ile birçok Kandıra İmam Hatip mezunlarının katıldığı toplantının en önemli amacı proje üretmek isteyen gençler için yapılacak çalışmalar oldu.


“BİRBİRİMİZİ TANIYAN İNSANLARIZ”

Toplantıda konuşma yapan Başkan Köken, “Toplantılarımızda etkili ve verimli olalım. Burada hepimiz birbirimizi tanıyan insanlarız. Böyle güzel bir topluluğu başka il ya da ilçede bulamayız. Çünkü diğer il ve ilçeler, çok farklı insanların göçleriyle oluşmuş yerlerdir. Kandıra’mız ise hala o eski kültürünü koruyan ve dışarıdan çok fazla göç almayan ilçe özelliğini korumaya devam ediyor” dedi.

18 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

imam hatipli olmak ayrıcalıktır.. - Körler sağırlar birbirini ağırlar, kimsenin haberi yok. İmam Hatip memuznları ve mensupları proğram yapılor. nasıl bir iş. sadeve sefa sürenlerin organize ettiği GİZLİ bir proğram, sonrada basına baher. oh ne ala..bu işte bir iş var. bekleyelim görelim..

Yanıtla . 0Beğen 18 Kasım 15:14
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR