Doğan: Ben herkesin başkanıyım

Saatçi Ali Efendi Konağı’nda düzenlenen buluşmaya Başkan Doğan’ın yanı sıra AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı...

BÜYÜT

Saatçi Ali Efendi Konağı’nda düzenlenen buluşmaya Başkan Doğan’ın yanı sıra AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Akbal da katıldı.

 

“AYRIMCILIK YAPMADIK”

Toplantıda konuşan Başkan Doğan, “Ben herkesin belediye başkanıyım. Hizmet ederken, hiç kimsenin siyasi anlayışından, geldiği bölgeden dolayı ayrımcılığa uğramasına müsaade etmem. Hepsi bizim kardeşimizdir. 6 yıldan beri hep bu anlayış içinde oldum. Benim tarafsız oluşum görüşlerimi yok etmez, Ben görüşlerimi söylerim. Kaldı ki benim sahada söylediğim, ifade ettiğim şeylerin bir tanesinde eksik varsa söylesinler. Eğer tarafsınız diyorlarsa, evet biz bir tarafız. Biz Kocaeli’nin daha yaşanabilir olmasından tarafız” dedi.

 

“RAHATSIZ OLMUŞLAR”

Kocaeli’de yapılan büyük hizmetlerin tek başına iktidar olan AKP sayesinde yapıldığını da dile getiren Doğan, “Ben geçmişte belediyede maaş ödenemediğini, ilçeye çok yatırımın yapıldığını söylediğimde yalan mı konuşuyorum. Söylemlerimden neden rahatsızlık duyuyorlar, anlamıyorum” şeklinde konuştu.

29 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR