Bakan Işık "En iyi teşkilatlar Kocaeli de”

  AKP Kocaeli il Teşkilatı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da katılımıyla, Antikkapı Restoran’da parti kurucuları ile birlikte istişar...

 

AKP Kocaeli il Teşkilatı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da katılımıyla, Antikkapı Restoran’da parti kurucuları ile birlikte istişare toplantısı düzenledi.

“PARTİYE SAHİP ÇIKALIM”

Toplantı öncesinde konuşan AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, “Memleketimizin düşürülmek istediği durumlar belli. Bizim, partimize daha çok sahip çıkmamız gerekiyor. Bu haksızlıkları, herkese daha iyi anlatmamız gerekiyor” dedi.

“EN İYİ TEŞKİLAT KOCAELİ’DE”

Civelek’in ardından konuşan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AKP’nin kurulduğu günden bu yana yapılan çalışmaların ve görünen sonuçların ayrı bir haz verdiğini belirterek, “Kocaeli teşkilatları, kaliteli teşkilatlar. Türkiye’de bugün Kocaeli teşkilatları hala en disiplinli ve en çalışkan teşkilatlar. Bu, ilk kuruluştaki disiplinden kaynaklanıyor bence” diye konuştu.

“SIÇRAMANIN EŞİĞİNDEYİZ”

İstişare Kurulu Üyeleri’ne seslenen Işık, “Siz bu partinin kurucularındansınız. Uçurumun kenarındaki bir ülkeden, dünyada sözü geçen bir ülke konumuna geldik. Şimdi de bir sıçramanın eşiğindeyiz. Yaşanan son olaylar, Türkiye için tehdit değil fırsattır. Çünkü bu olayların sonunda ekonomi de demokrasi de sıçrama yaşayacak” ifadelerini kullandı.

“OLAYLARI İNSANLARA ANLATALIM”

AKP kurulduğu günden beri adalet konusunda taviz vermediklerini vurgulayan Bakan Işık, “Ak Parti’nin en önemli özelliği temiz siyasettir” dedi. Tüm partililere seslenen Fikri Işık, “Bu partiyle sevinmiş, bu partiyle üzülmüş insanlar olarak olayları, doğruları ve önümüzdeki dönemi insanlara iyi anlatmamız gerekiyor” dedi. 

08 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR