Kandıra sanayi esnafından Köken’e destek

Kandıra’ya yerel yönetim anlamında farklı bir anlayış getiren ve ilçeyi sivil toplum kuruluşları ile birlikte yöneten Kandıra Belediye Başkanı Ünal K...

BÜYÜT

Kandıra’ya yerel yönetim anlamında farklı bir anlayış getiren ve ilçeyi sivil toplum kuruluşları ile birlikte yöneten Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bölge bölge ilçede yapılan çalışma faaliyetlerini yerinde inceliyor. Son olarak Başkan Köken, teknik ekibi ile birlikte ilçe sanayisinde yapılan çalışmaları denetledi.

 

SANAYİ ESNAFININ SORUNU KALMAYACAK

Sanayi esnafı ile yapılan çalışmalar noktasında fikir alışverişinde bulunan Başkan Köken, çevre düzenlemesi çalışmalarının sonuna kadar takipçisi olacağını vurguladı. Köken, “Sanayi alanında yapacağımız, ağaçlandırma çalışmalarıyla çevre daha güzel bir görünüme kavuşacak ve yapımı devam eden cami en kısa zamanda hizmete sunulacak” şeklinde konuştu.

 

“SORUNLARA ÇÖZÜM BULAN BAŞKAN”

Başkanın kendilerine yaptıkları ziyaretten dolayı memnun olduklarını dile getiren sanayi esnafı, yıllardan beri çözüm bulamadığımız sorunlarımıza çözüm getiren isim Başkanımız Ünal Köken oldu. Bizleri hiçbir konuda yalnız bırakmayan ve desteklerde bulunan Başkanımıza teşekkür ediyoruz diyerek çalışmalardan memnun olduklarını söyledi.

11 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR