Aydın: Amatör spora sevdalı bir Vali

“SPORUN HER TÜRLÜSÜNE DESTEK VERİRİM” Valiler kararnamesiyle Mersin valiliğinden Kocaeli valiliğine atanan ve renkli kişiliği ile bilinen Hasan Ba...

BÜYÜT

“SPORUN HER TÜRLÜSÜNE DESTEK VERİRİM”

Valiler kararnamesiyle Mersin valiliğinden Kocaeli valiliğine atanan ve renkli kişiliği ile bilinen Hasan Basri Güzeloğlu; federasyon başkan ve yöneticilerini sıcak ve samimi bir şekilde karşıladı. Oldukça samimi ortamda gerçekleşen ziyarette konu spor ve özellikle de amatör spordu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Güzeloğlu; “Sporun her türlüsüne destek veren biriyimdir. Ancak amatör spora hem destek hem de gönül veriyorum” diyerek, amatör sporun önemine dikkat çekti.

 

“AKTİVİTE VE PROGRAMLARINIZIN İÇİNDE BULUNMAK İSTİYORUM”

Mahallelerdeki ve sokak aralarındaki çocukların, gençlerin sporun içinde bulunmalarının olmasa olmaz olduğunu ifade eden Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu; “Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri federasyonunun çalışmalarını yakından takip ediyorum. Yaptığınız projelerinizin ilimizin yanı sıra ülke geneline de taştığını biliyorum ve sizleri de tebrik ediyorum. Beni de çalışmalarınızın içinde bulundurun ve birlikte projeler üretip, keşfedilmemiş gençlerimizi keşfedelim ve çıtamızı daha da yükseklere çıkaralım” diyerek amatör sporun önemine değindi.

 

AYDIN: HEDEFİMİZ AMATÖR SPORUN ÇITASINI DAHA DA YÜKSEĞE ÇIKARMAKTIR

Ziyarette konuşan Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Murat Aydın, göreve geldiklerinden bugüne kadar ki süreçte yapılan çalışmalar hakkında Vali Güzeloğlu’na bilgi verdi. Özel bir hastane ile yapılan bir anlaşma ile 1300 futbolcunun sağlık sigortası projesinin ülkemizde bir ilk olduğuna dikkat çeken KASKF Genel Başkanı Aydın; “Bizler ilimizin büyükleri ile her zaman el ele kol kola yürüdük. Federasyon olarak yakaladığımız bir başarı varsa; bu başarı kolektif ve uyumlu bir çalışmanın ürünüdür” dedi.

 

“2015 YOĞUN VE TEMPOLU BİR YIL OLACAKTIR”

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde çalışmaların ve projelerle ilgili olarak kısa kısa özetler hakkında bilgi veren Aydın; “Federasyonun kuruluşunun 30’ncu yılı olan 2015 yılının oldukça yoğun geçeceğinin de altını çizdi. Amatör spora gönül veren bir vali ile birlikte çalışmanın kendilerine güç ve mutluluk vereceğinin altını çizen Aydın; “Amatör duygularla verilen her destek, amacına ve hedefine mutlaka ulaşır” diyerek; samimiyetin önemini işaret etti. Ziyaret sonrası yeni Vali Hasan Basri Güzeloğlu; federasyon yöneticileri ile çay içip sohbet etti.

09 Ocak 2015 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR