Ağaryılmaz: Sarıgül Türkiye’nin geleceği

Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Kocaeli İl Başkanı Coşkun Ağaryılmaz, Mustafa Sarıgül ile ilgili gündeme düşen ve yargıya intikal eden Şişli’deki olay...

BÜYÜT

Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Kocaeli İl Başkanı Coşkun Ağaryılmaz, Mustafa Sarıgül ile ilgili gündeme düşen ve yargıya intikal eden Şişli’deki olayları ele alarak bu olaylardan CHP ve AKP’nin vazife çıkarması, Sarıgül’ün Türkiye’nin geleceği olduğunu belirtti.

 

“SARIGÜL’Ü CİDDİYE ALDIKLARINI GÖSTERİYOR”

Coşkun Ağaryılmaz, “Sarıgül’le ilgili CHP’nin ve AKP’nin vazife çıkarması, Sarıgül’ü önemsediklerini ve ciddiye aldıklarını göstermektedir. Sarıgül’le ilgili Aydın Doğan’ın yalanladığı borç olayı ve Şişli’deki yaşanan ithamlar İhsan Özkes ve Aydın Ayaydın’ın basına düşen açıklamalarıyla yalanlanmıştır” şeklinde konuştu.

 

"SARIGÜL KAMUOYUNU AYDINLATACAK"

Şişli Belediyesi’ndeki iddialarla ilgili Hayri İnönü de yanlış yaptığını kabul etmiştir diyen Ağaryılmaz, “Yargı kararı sonrası Sarıgül bu ihanet ve iftiralarla ilgili kamuoyunu aydınlatacaktır. Gündemi fırsat bilen Gürsel Tekin Sarıgül‘ü hedef alan beyanlarıyla aslında kendini ifade ettiği bir durum yaratmıştır” dedi.

 

“DEĞİŞİM SARIGÜL’LE OLACAK”

Mustafa Sarıgül’ün adaylığını Kadıköy gibi CHP’nin kalesi olan bir yerde bin 500 kişi önünde açıkladığını da kaydeden Coşkun Ağaryılmaz, “Kendisinin  Sarıgül endişesiyle siyaset yapması yerine örnek almasını tavsiye ediyorum.

Sarıgül Türkiye’nin gerçeği ve geleceğidir. Değişim onunla gerçekleşecektir. THD bunun için vardır ve var olacaktır” şeklinde konuştu.

09 Ocak 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR