Derince’de meclis üyesi aday adayları tanıtıldı

    Cumartesi günü belediye meclis üyelerinin belirlenmesi amacıyla ön seçime girecek olan CHP’de, adaylar üyelere tanıtılmaya devam ediyor. CHP Derin...

BÜYÜT

 

 

Cumartesi günü belediye meclis üyelerinin belirlenmesi amacıyla ön seçime girecek olan CHP’de, adaylar üyelere tanıtılmaya devam ediyor. CHP Derince Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları, Yenikent Tanyıldız Restaurant’ta yapılan etkinlikle üyelere tanıtıldı. 23 aday adayının olduğu Derince’de İlçe Başkanı Sefer Yeni, birlik vurgusu yaparak “Önemli olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin başarısı” dedi.

“İKTİDAR ÇÖKÜYOR”

Programın açılış konuşmasını yapan CHP Derince İlçe Başkanı Sefer Yeni, CHP’nin 2. Demokrasi şölenini gerçekleştirmeye hazırlandığını belirterek, “Birincisinde belediye başkan adaylarımızı belirlemiştik. Şimdi de belediye meclis üyesi adaylarımızı belirleyeceğiz” diye konuştu.  30 Mart seçimleri için iddialı konuşan Yeni, CHP’nin seçimleri kazanarak 30 Mart’ta iktidar olacağını vurguladı. AKP’nin yapılan işleri tekrar tekrar vaat olarak vatandaşlara sunduğunu dile getiren Yeni, “Bu, iktidar partisinin çöktüğünü gösterir” dedi. Derince’deki sorunlara kısaca değinen Yeni, “Bir mahalleden diğerine gidebilmek için 45 dakika 1 saat minibüs beklemek zorunda kalıyoruz” diye konuştu.

“KENETLENDİK”

CHP olarak seçimi kazanabilmek için kenetlendiklerini vurgulayan Sefer Yeni, ön seçim sonuçlarında da küskünlük olmaması gerektiğini belirterek “Arkadaşlarımızla bu konuyu konuştuk. Yerimi beğenmedim diye bir şey yok. Herşey Cumhuriyet Halk Partisi’nin zaferi için” dedi.  8 Şubat Cumartesi günü demokrasinin kazanacağına dikkat çeken Sefer Yeni, “Bu önseçimle de herkese örnek olacağız” diye konuştu.

“DERİNCE’Yİ BİZ YÖNETECEĞİZ”

Sefer Yeni’nin ardından söz alan CHP Derince Belediye Başkan Adayı Hakan Savaş, yeni bir Derince yaratmak için yola çıktıklarını ifade ederek, “Hizmet konusunda kimsenin sıkıntısı olmasın. Derince’nin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bu göreve talibiz ve Derince’yi biz yöneteceğiz. 20 yıl süren bu özlemi dindireceğiz” dedi.

ADAYLAR TEK TEK KÜRSÜYE ÇIKTI

Hakan Savaş, konuşmasının ardından başka bir programa katılmak için salondan ayrıldı. Sonrasında CHP Derince Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları sırayla kürsüye çıkarak kendilerini tanıtarak, birlik ve beraberlik mesajları verildi.

CHP Derince Mecli Üyesi Aday Adayları

Nezih Toplu

Fadıl Türk

İbrahim Türkçakal

Aziz Yahşi

Ramize Hale Seçilmiş

Yalçın Polat

Şevket Öktem

Sebahat Osmanoğlu

Erol Mengünoğul

Birkan Koçak

Halit Kabakçı

Özgür Güven

Ömer Genç

Yılmaz Filiz

Baki Dünya

Salim Demirol

Nihat Değer

Ali Çiçek

Mustafa Çelikkol

Serpil Ceylan

Fatih Bükülmez

İsmet Arguç

Gürsel Aras 

 

05 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR