Gölcük Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda mutlu son

Gölcük Belediyesi ve GFSSD işbirliği ile bu yıl 4.sü düzenlenen, “Somut olmayan kültürel mirasımız ve Gölcük’te bir nefes” konulu 4.Ulusal Fotoğraf ya...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesi ve GFSSD işbirliği ile bu yıl 4.sü düzenlenen, “Somut olmayan kültürel mirasımız ve Gölcük’te bir nefes” konulu 4.Ulusal Fotoğraf yarışması ödül töreni ve sergi açılışı Gölcük Belediyesi Kazıklı Kervansaray Kültür Merkezi’nde yapıldı. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş başta olmak üzere Genel Koordinatör Nihat Abiş,Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Olgun, Kemal Kahraman, Belediye Birim Müdürleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, GFSD Başkanı Hadi Arslan ve Dernek üyeleri ile Fotoğraf sanatçıları ve sanatseverler katıldılar.

ÖDÜL VERİLDİ

Yarışmada başarı ödülleri alan fotoğraf sanatçılarına plaket diğer katılımcılara da sertifika takdim ederek kutladı.
Yarışmada; A-Kategorisi olan Somut olmayan Kültürel Miras’a 102 kişi katılırken, B- Kategorisi olan Gölcük’te bir nefes’e 45 kişi katıldığı belirtildi. A-Kategorisine 405 fotoğraf, B-Kategorisine 165 fotoğraf teslim edildiği belirtildi.
A-Kategorisi olan Somut olmayan Kültürel Miras’ta Başarı ödülleri- Osman Arsal (ADANA), Bülent Suberk (Bursa), Hatice Şinik (Edirne), Tacettin Yüksel (İstanbul),Leyla Emektar (Kocaeli) plaket takdim edildi.
B-Kategorisi olan Gölcük’te bir nefes’te Başarı ödülleri; Tuna Akçay (Ankara), İsmail İkiz (Kocaeli), Sare Kural (Kocaeli) plaket takdim edildi.

02 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR