Gebzeli olduğunu ıspatla!

HAS Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, tüm parti adaylarının ‘Gebzeliyiz' demesini sert dille eleştirerek, MHP 1'inci sıra milletvekili adayı Lütfü...

BÜYÜT

HAS Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, tüm parti adaylarının ‘Gebzeliyiz' demesini sert dille eleştirerek, MHP 1'inci sıra milletvekili adayı Lütfü Türkkan'a göndermede bulundu.

Kaya, “MHP 1. sıra adayı Lütfü Türkkan’ın Gebzeli olduğunu ispatlamaya davet ediyorum” dedi.Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Gebze İlçe Teşkilatı tarafından dün düzenlenen toplantıda Kocaeli milletvekili adayları basına ve partililere tanıtıldı. Toplantıya İl Başkanı Erol Pekcan, il ve ilçe yöneticileri, milletvekili adayları ve çok sayıda partili katıldı. Toplantıda konuşan HAS Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, “Türkiye siyasetine damgasını vuracak olan HAS Parti, kısa sürede büyük yol aldı. Tüm engellemelere rağmen yapacağımız çalışmalarla HAS Parti bu seçimin en yüksek oy patlamasını yapacak olan partidir” diye konuştu.

‘LÜTFÜ’NÜN NERESİ GEBZELİ’
Gebze ile ilgili değerlendirmede de bulunan Kaya, “Gebze, İstanbul ile İzmit arasına sıkışmış durumda. İktidar partisi tarafından ‘nasılsa buradan yüksek oy alıyoruz’ diye burayı yok sayıyorlar. Hak ettiği hizmeti hiç alamamıştır. Bu seçimde de Gebze adayını 7’nci sıraya koymuşlardır. MHP’nin birinci sıra adayına da Gebzeli diyorlar. Ben MHP’yi 1. sıra adayının Gebzeli olduğunu da ispatlamaya davet ediyorum. Lütfü Türkkan’ın neresi Gebzeli? Gebze’nin hangi mahallesinde oturuyor? Bunları açıklasın. Biz ise 4 kişilik bir Gebze adayıyla temsil ediyoruz. Diğer partilerin milletvekilleri de Gebzeli diyorlar demek ki Gebze’nin nüfusu 50-60 kişi artmış, hayırlı olsun.” dedi. Kaya, bu seçimin Gebze’yi yok sayanlara bir ders niteliği taşıdığını da sözlerine ekledi.

‘YENİ SİYASET ANLAYIŞIMIZ VAR’
İl Başkanı Erol Pekcan da yaptığı konuşmada, HAS Parti’nin başarılı olmasında Gebze’nin payının çok büyük olacağını vurguladı. Pekcan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Hem Kocaeli hem de Türkiye’de bu ülkenin hak ettiği hayatı yaşaması için yola çıktık. Hayırlı olsun. Eski siyaset ve eski Türkiye yerine yeni bir siyaset anlayışı ile güneş gibi doğuyoruz.”Konuşmaların ardından Has Parti’nin Kocaeli milletvekili adayları H. Emre Bağce, Mehmet Batuk, Arif Aküzüm, Murat Köse, Mustafa Yaylak, Sami Çakar, Yaşar Erdem, Atilla Ertuğrul, Tülay Çırak tek tek tanıtıldı.

09 Mayıs 2011 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR