Bahar: UKOME bizi yanlış anladı

Gölcük Terminaline taksi durağı konması için girişimlerde bulunan Gölcük Deniz Taksi çalışanlarından ve Taksiciler Başkanı olan Hüseyin Bahar, UKOME’d...

BÜYÜT

Gölcük Terminaline taksi durağı konması için girişimlerde bulunan Gölcük Deniz Taksi çalışanlarından ve Taksiciler Başkanı olan Hüseyin Bahar, UKOME’den kendilerine gelen terminale taksi durağı konması konusu ile ilgili olarak verdikleri dilekçenin yanlış anlaşıldığını ve bu nedenle ret cevabı geldiğini söyledi.

NÖBETÇİ SİSTEMİ
Başkan Hüseyin Bahar yazdıkları dilekçe de Gölcük’te bulunan bütün taksi durakları ile ortaklaşa olarak terminalde nöbetçi sistemi ile araç bulundurmak istediklerini bunu örnek olarak Şirinköy Düzağaç Mahallesi’nde bulunan Şirin Taksi’yi örnek gösterdiklerini ve aynı sistemi Gölcük terminalinde uygulamak istediklerini belirttiklerini ifade etti.

TALEBİMİZ YOK
Başkan Hüseyin Bahar, “UKOME’den gelen dilekçe de Deniz Taksi olarak bizim böyle bir talebimiz varmış gibi algılanmış. Diğer taksi durakları da terminalde durak açmak ister ve size izin verirsek bu karar emsal teşkil eder ve sıkıntı olur gerekçesi ile bize izin verilmedi. Bizim Deniz Taksi olarak böyle bit talebimiz olmadı. Zaten böyle bir karar çıksa dahi kabul etmemiz imkansız. Diğer taksici arkadaşlarımızın haklarına saygısızlık göstermeyiz” dedi.

TEKRAR DİLEKÇE YAZACAK
Başkan Bahar, bu yanlış anlaşılmadan kaynaklanan UKOME’nin hayır! Cevabına karşı önceki gün tekrar dilekçe yazarak Gölcük Belediyesi’ne verdi. Şirinköy için verilen kararı da örnek olarak tekrar göstereceklerini belirterek, “Dilekçemizi yanlış anlamasalardı şu anda belki de izin çıkacak ve terminale taksi durağı koyacaktık. Vatandaşlar her gün ne zaman terminale durak koyacaksınız diye bizleri sıkıştırıyor. Konunun UKOME ile alakalı olduğunu söylüyoruz. Terminale taksi gerçekten büyük bir ihtiyaç! Bizler Gölcüklü taksiciler olarak bu nedenle buraya talip olduk. Amaç vatandaşa hizmet etmektir. Gecenin bir yarısında otobüsten inen vatandaş taksi bulamıyor. Donanma kenti Gölcük’ün terminalin de taksi durağı olmamı büyük ayıp” dedi. Hüseyin Bahar yeni yazacakları dilekçeye en kısa zamanda cevap gelmesini beklediklerini belirterek artık vatandaşlar daha fazla mağdur olmasın dedi.

05 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR