HAS Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı binası açıldı

Karamürsel’de önceki gün açılışı yapılan, HAS Parti ilçe binasının açılışına Has Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Çağrı Erhan da katıldı.HAS Pa...

BÜYÜT

Karamürsel’de önceki gün açılışı yapılan, HAS Parti ilçe binasının açılışına Has Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Çağrı Erhan da katıldı.

HAS Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı’nın ilçe binasının açılışı Karamürsel Cumhuriyet Caddesi’nde yapıldı. Açılışa Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Çağrı Erhan, İl Başkanı Erol Pekcan, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AKP İlçe Başkanı Ahmet Türker, MHP ilçe Başkanı Cüneyt Giritlioğlu, CHP İlçe Başkanı Ali Kara, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış konuşması yapan HAS Parti Karamürsel İlçe Başkanı Ali Osman Aydın, “Uzun yıllardır, siyaset içerisindeyim, amacım sadece insanlarımıza hizmet vermektir. Partimiz her ne kadar yeni bir parti olsa da, içerisindeki siyasetçiler uzun yıllardır, siyaset içerisinde yer alan önemli insanlardır” dedi. Aydın, Karamürselli tüm vatandaşları partilerine beklediklerini ve HAS Parti’nin Karamürsel’e hayırlısı olmasını diledi.

“KÖMÜRLE SİYA OLMAZ”
Açılış öncesi konuşma yapan HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Çağrı Erhan, konuşmalarında kömür ve beyaz eşya dağıtarak siyaset yapanları sert bir dille eleştirdi. Partililerinin Türkiye’de iktidar olma yolunda hızla ilerlediğini belirten Erhan, Genel Başkan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un da Karamürsel’i en yakın zamanda ziyaret edeceğini ifade etti. Açılış sonrası gelen misafirlere ikramlarda bulunan HAS Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısının önderliğinde yeni yönetimiyle ilk toplantılarını gerçekleştirdi.

20 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR