ÖZDİLEK' TE FOSİL SERGİSİ

Özdilek' ten çocuklara bir yaz hediyesi daha geldi. Bu hafta Özdilek Alışveriş Merkezine gelen tüm çocukları ve ailelerini eşsiz görüntüleri ile fosil...

BÜYÜT

Özdilek' ten çocuklara bir yaz hediyesi daha geldi. Bu hafta Özdilek Alışveriş Merkezine gelen tüm çocukları ve ailelerini eşsiz görüntüleri ile fosil sergisi karşılayacak.
Özdilek' te sergilenmekte olan fosillerin milyonlarca yıl önce yeryüzünün çeşitli bölgelerinde yaşamış olan canlılara ait orjinal fosillerdir. Sergilenen fosillerin her biri içinde taşlaştıkları kaya tabakaları arasında uzman bilimadamları tarafından titizlikle çıkarılmış ve etraflarındaki kaya tabakası düzgün bir plaka halinde kesilerek kataloglanmıştır. Sergideki fosillerin hiçbiri kopya, çoğaltma, replika, alçı ya da rekonstrüksiyon olmayıp her biri sertifikalı orjinal fosillerdir.
Fosil sergisini bu hafta boyunca gezebilir, canlılara ait orjinal fosilleri gördüğünüzde unutulmaz saatler geçirebilirsiniz.

11 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR