Turkcell teknolojisi ile zirvede

Dünyadaki 206 ülkenin nüfusundan daha fazla müşteriye sahip olan Turkcell, her bir müşterisine en kaliteli hizmeti verebilmek için ileri teknolojisin...

BÜYÜT

Dünyadaki 206 ülkenin nüfusundan daha fazla müşteriye sahip olan Turkcell, her bir müşterisine en kaliteli hizmeti verebilmek için ileri teknolojisini müşteri hizmetleri alanına taşıdı; müşterilerin farklılaşan beklenti ve ihtiyaçlarına odaklandı.

 

100’E YAKIN ÖDÜL

Böylece; ‘gençler, emekliler, ev hanımları, esnaf, çiftçi, profesyoneller, engelliler, kamu çalışanları ve Platinum’ çatıları altına gruplanan Turkcell müşterileri, yaşam tarzı ve kullanım alışkanlıklarına göre ‘kişiselleştirilmiş’ hizmet alabiliyor. Müşterilerinin yaşam ve kullanım alışkanlıklarına verdiği değer, sunduğu teknolojik yenilikler sayesinde Turkcell, KALDER Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde 8 yıl üst üste birincilik elde ederken, ulusal ve uluslararası alanda 100’e yakın ödül kazandı.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri yönetiminde devrim niteliğindeki yeni teknolojileri ve Turkcell’in yeni nesil müşteri yönetimindeki inovatif çözümlerini basın mensuplarıyla paylaşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, Turkcell’i 34,6 milyon nüfuslu büyük bir ülkeye benzetti. Sevilengül, her bir müşterinin herhangi bir telefon numarasından daha fazlası olduğunu söyledi. Her Turkcell’linin kültür, davranış ve tüketim alışkanlıkları bakımından benzersiz olduğunu vurgulayan Sevilengül, uzun arayışlar sonucunda, hem sektöründe hem de dünyada pek çok şirkete ilham veren bir kişiselleştirme anlayışı geliştirdiklerini belirtti.

05 Eylül 2014 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR