Usta öğreticiler eğitimden geçti

  Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK), kurum içi eğitimleri ile personelinin eğitimine destek olmaya devam ediyor. KO-MEK...

BÜYÜT

 

Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK), kurum içi eğitimleri ile personelinin eğitimine destek olmaya devam ediyor. KO-MEK her branşta olduğu gibi muhasebe ve finansman branşında da güncel gelişmeleri takip ederek, eğitimlerinin kalitesini artırmayı hedefliyor.

 

ETA V8 SQL EĞİTİMİ VERİLDİ

Kocaeli halkına hizmette 10. yılı içerisinde olan KO-MEK’te ikinci eğitim dönemine başlamadan önce muhasebe branşında eğitim veren usta öğreticiler, ETA V8 SQL eğitimi ile kendilerini yeniledi. Üç gün süren eğitimde usta öğreticiler ETA V8 SQL programı hakkında kapsamlı bir eğitim aldı. KO-MEK muhasebe usta öğreticileri, yeni döneme muhasebe alanında en çok kullanılan programlardan biri olan ETA programının son versiyonu olan V8 SQL’i öğrenerek girecek.

 

TAM ENTEGRASYON BİLGİSİ

ETA Genel Merkezi’nden gelen eğitimcinin yaptığı bilgilendirmede, ETA V8 SQL programı içinde tam entegrasyonun nasıl sağlanabileceği hakkında bilgi verildi. Usta öğreticiler, ETA programının genel kullanımı ve ticari kullanımını öğrenmenin yanı sıra ticari programlarda yapılan işlemlerin nasıl muhasebeleştirildiğini öğrendi. Eğitim öncesi dağıtılan programı tanıtıcı video materyalleri ile eğitim sonrasında da usta öğreticiler bilgilerini güncelleyebilme imkanı bulacak.

08 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR