DP’nin adayı Rüstem Keskin

Demokrat Parti Kocaeli İl Başkanı Kadir Ayhan, eski MYK Üyesi Halil İbrahim Şahinler ve Darıca İlçe Başkanı Turgut Bayar, Gebze Demokrat Parti Teşkila...

BÜYÜT

Demokrat Parti Kocaeli İl Başkanı Kadir Ayhan, eski MYK Üyesi Halil İbrahim Şahinler ve Darıca İlçe Başkanı Turgut Bayar, Gebze Demokrat Parti Teşkilatını ziyaret etti.
İl Başkanı Kadir Ayhan, ziyarette, Demokrat Parti Gebze aday adayını açıklayarak, DP Gebze milletvekili adayının Rüstem Keskin olduğunu partililere duyurdu. Partililer tarafından tebrik edilen Rüstem Keskin, bütün partililere teşekkür etti. “Bütün aday adayları benim için aynı mesafede “ diyen Ayhan, sözlerine “ Partimizde aday adayları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamıştır” dedi.

KOCAELİ’NİN SIKINTILARI BAŞKANLA GÖRÜŞTÜM
Demokrat Parti Kocaeli İl Başkanı Kadir Ayhan, “Kocaeli ile ilgili sorunlarımızı genel başkanımla görüştüm. İnşallah bütün sorunlarımız hallolacak. Kocaeli’nden büyük bir atak bekliyoruz” dedi. Türkiye genelinde Demokrat Partinin bir hareketlenmeye girdiğini vurgulayan Ayhan, “kırat iyi yolda” diyerek, çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğinin sinyallerini verdi. Uzun süredir Demokrat Partinin üzerinde bir rehavet olduğunu, ancak bu rehaveti artık üzerlerinden atmaya başladıklarını sözlerine ekleyen Kadir Ayhan, “Artık partimizde bir hareketlilik mevcut bu harekete ayak uyduramayanlar maalesef geride kalacaktır” dedi.

DİLOVASI İYİ ÇALIŞIYOR
Kocaeli’nin bütün ilçelerinde teşkilatlanmalara başlandığını belirten Ayhan, “Dilovası gençlerini kutluyorum çok iyi çalışıyorlar. Dilovası’nda iyi iş çıkardılar” diyerek diğer ilçelerin gençlik kollarından da böyle iyi çalışmalar beklendiğinin mesajını verdi. Kadir Ayhan sözlerine “Kocaeli teşkilatı olarak bütün ilçelerimizin arkasındayız” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

10 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR