“Köylerimizi kalkındıracağız”

        AKP Körfez Belediye Başkan adayı İsmail Baran, geçtiğimiz günlerde yapılan programla ilçeye bağlı köyleri ziyaret etti. Körfez’in Sipahiler ve...

BÜYÜT

 

 

 

 

AKP Körfez Belediye Başkan adayı İsmail Baran, geçtiğimiz günlerde yapılan programla ilçeye bağlı köyleri ziyaret etti. Körfez’in Sipahiler ve Cuma köylerine çıkarma yapan Baran’a ziyaretlerinde ilçe başkanı Osman Badem, partililer ve Kocaeli Taşköprülüler Derneği Başkanı Yasin Sönmez ile Körfez Taşköprülüler Derneği Başkanı Öznur Gökkaya eşlik etti.

 

KEFENİMİZLE YOLA ÇIKTIK

İlk olarak Sipahiler Köyü’ne ziyarette bulunan ve sevgi gösterilerinde bulunulan başkan adayı İsmail Baran, yaptığı konuşmada ülke üzerine oynanan kirli oyunları köylülere anlattı. Baran, “Bu millet artık uyandı, şimdi ne yaparsa yapsınlar milletin verdiği güçle ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu vatan için kefenimizi giyip yollara çıktık. Dış güçlere karşı ülkemizi koruyacağız ” dedi.

 

HİZMETLER SÜRECEK

Daha sonra Cuma Köyü’ne giden AKP’lileri kalabalık bir grup karşıladı. Burada projelerinden söz eden Baran, “Köylerimize Büyükşehir tarafından hizmet götürdü. Köylerimiz için büyük hizmetlerimiz var. Sizlerin desteği ile köylerimizi ve Körfez’imizi kalkındırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

23 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR