“Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü”ne Dünya Sağlık Örgütü de katılacak

Sağlıklı bir Kocaeli için her hafta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu öncülüğünde düzenlenen Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü programın...

BÜYÜT

Sağlıklı bir Kocaeli için her hafta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu öncülüğünde düzenlenen Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü programına bu hafta İsviçre’nin Cenevre kentinden Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Türkiye Temsilcisi Dr. Maria Cristina Profili katılacak.
 
GÜZERGÂH ÇENEDAĞ PARKURU
Aynı zamanda Dünya Sağlık Örgütü Türkiye Ofisi Program Yöneticisi Dr. Toker Ergüder ve ekibi de Ankara’dan programa katılacak ve Başkan Karaosmanoğlu ile birlikte yürüyerek proje hakkında bilgi alacak. Yürüyüş 1 Ekim Cumartesi günü Kocaeli halkının katılımı ile Derince Çenedağ parkurunda gerçekleştirilecek. Halk ile birlikte yürüyüşe katılan heyet bir yandan spor yaparken bir yandan da Kocaeli’nin güzelliklerini yanıma fırsatı yakalayacak.
 
YENİ PROJELER GÖRÜŞÜLECEK
Yürüyüşün ardından Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile bir araya gelecek olan heyet yürüyüş programlarının diğer sağlıklı şehirlere yaygınlaştırılması ile ilgili görüş alış verişinde bulunacak. Bunun yanı sıra Dünya Sağlık Örgütü ile Kocaeli’de ortak gerçekleştirilebilecek yeni proje fikirleri de tartışılacak.

29 Eylül 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR