Dilovası’nda muhteşem gençlik şöleni

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın bu yıl ilkini organize ettiği 19 Mayıs Gençlik Konseri ilçedeki tüm gençleri buluşturdu. Binlerce genç Cihan A...

BÜYÜT

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın bu yıl ilkini organize ettiği 19 Mayıs Gençlik Konseri ilçedeki tüm gençleri buluşturdu. Binlerce genç Cihan Akboğa, Nurullah Çukan, Fatih Adıgüzel, Oktay İşleyen, Sedat Düşek, Hakan Artut, Titanyum, Rızgan ve Maral’ın seslendirdiği parçalarla çoştular.

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın ev sahipliğinde yapılan 19 Mayıs Gençlik Şölenine Milletvekili İlyas Şeker, Kaymakam Hulusi Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut ve ilçe yöneticileri, İl Yönetim kurulu üyesi İsmail Demir, mahalle muhtarları ve binlerce vatandaş katıldı.

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar bu türlü programların gençleri bir araya getirerek hem eğlenmeleri hem de bir birleriyle daha yakın diyalog içinde olmak için çok önemli olduğuna işaret ederek “Gençlik, aşktır, heyecandır, yaşama sevinci ile dolu dolu olmaktır. Gençlik gelecektir. Ama aynı zamanda hoşgörüdür, paylaşmaktır, akıldır, irfandır. Geleceğe güvenle bakmaktır.

Sizler, istikbalimiz, mutlu yarınların, Yeni Türkiye’nin ve Yeni Dilovası’nın mimarı, en büyük zenginlik kaynağımızsınız.

Sevgili Gençler, size sunulanla asla yetinmeyin! Azminizi, ufkunuzu hep geniş tutun. Kendinize yapacağınız her yatırım hayatınızda karşınıza çıkacak bir fırsattır. Ülkemiz, İlimiz ve İlçemizin geleceği için hayati öneme sahip olacaktır.  

Teknolojiyi iyi kullanın; günün şartlarına ve modern çağın gereklerine göre kendinizi sürekli yenileyin, geliştirin, okuyun, araştırın, öğrenin, öğretin! Yeri geldiğinde eleştirin, sorgulayın!

 

Kendinize güvenin! Çünkü bizler sizlere çok güveniyoruz. Yarın Ülkemizin ve İlçemizin şekillenmesi için sizler söz sahibi olacaksınız. Sizler ne kadar iyi yetişir, kendinizi ne kadar iyi geliştirirseniz bizler inanıyoruz ki;

Yeni Türkiye ve Yeni Dilovası’da o kadar yaşanabilir bir yer olacak, o kadar gelişecek, o kadar kalkınacaktır.

Dilovası’da çocukluğunu ve gençlik yıllarını yaşamış biri olarak. Sizlerin sorun ve sıkıntılarınızı çok iyi biliyor, sizleri anlıyor ve önemsiyoruz.

Dilovası ilçemiz kardeşliğin hâkim olduğu; acının, sevincin emsalsiz, tarifsiz bir şekilde paylaşıldığı; birlik, beraberlik ve dayanışmanın yaşatıldığı bir yerdir.

Mozaik yapısı ile rengârenk kültürü ile adeta ülkemizin kültür kenti olmuştur.

Böyle büyük bir ailenin ferdi olmanın, Dilovası’nda yaşamaktan ve Dilovalı olmaktan yaşadığım onuru ve gururu ifade etmek istiyorum.

Böylesi güzel bir bahar gününün akşamında; herkesin gönlüne taht kurmuş; duygularımızın sesi olmuş; birbirinden değerli Dilovalı sanatçı kardeşlerimle ve siz değerli hemşerilerimle birlikte olmanın, eğlenmenin; mutluluğunu ve memnuniyetini yaşıyorum” dedi.

 

Daha sonra sırasıyla sahne alan sanatçılar seslendirdikleri eserlerle gecenin geç saatlerine kadar gençler eğlenerek Belediye Başkanı Ali Toltar’a teşekkürlerini sundular.

20 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR