Civelek: Muhalefet insanları kandırıyor

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün gerçekleştirdiği basın toplantısında gündemi değerlendirdiAKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün il başkanlığında yaptığı...

BÜYÜT

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün gerçekleştirdiği basın toplantısında gündemi değerlendirdi

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün il başkanlığında yaptığı basın toplantısında ilk olarak İl Başkanlığı Binası’ndaki yeni X Ray cihazı ile ilgili bir açıklama yaptı. X Ray cihazının altında kimsenin bir şey aramaması gerektiğini belirten Civelek, “Güvenlikten dolayı bu cihazı koymayı uygun bulduk. Burada bizim dışımızda da birçok dernek var. Kalabalık olan her yerde bu cihazlar kullanılıyor. Biz koyunca mı sıkıntı oluyor? Bu altında bir şey aranacak bir konu değil” dedi.

“BAKAN ÇAĞLAYAN İLİMİZE GELİYOR”
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın ilimize geleceğini söyleyen Civelek, “Ekonomi Bakanımız Zafer Çağlayan, gelecek hafta ilimizde olacak. Cuma namazının ardından Wellborn Luxury Hotel’de bir yemek yiyeceğiz. Ardından saat 17.00’de Bakanımız teşkilatımız ile kucaklaşacak” şeklinde konuştu.

“CHP’NİN HAYALLERİ ÜLKENİN KABUSU”
Açıklamalarına devam eden Civelek, “CHP İl Başkanı çıkıp biz iktidar olunca Seka’yı eski haline getirip tüm CHP’lileri işe alacağız demiş. İktidar olmak nasıl bir hayalse onlar için, Seka’nın eski haline çevrilmesi o denli bir hayal olarak kalacak. Burada fabrika açacağız demek şehrin kabusudur. CHP’nin hayalleri ülkenin kabusu konumundadır” ifadelerini kullandı.MHP’lilerin 5 bin gence istihdam sağlayacağız sözlerini de eleştiren Mahmut Civelek, “MHP’liler 5 bin genci işe sokacakmış. Bu nasıl bir rüyadır. Bu memleket en çektiyse bu tarz boş vaatlerden çekti” dedi.

“MUHALEFET İNSANLARI KANDIRIYOR”
Büyükşehir yasası ile ilgili muhalefetin insanları kandırdığını iddia eden Civelek, “Büyükşehir yasasına muhalif olanlar açıp çıkarttığımız kitapçığı bir okusunlar. Tek değişiklik köyler kalkacak, nüfusu ne olursa olsun mahalle olacak. Muhalefete mensup bazı insanlar gidip köyde insanları kandırıyorlarmış. Sizi mahalle yapmayacaklar nüfusunuz yetmiyor diye. Ayıptır, insanları kandırmayın” şeklinde konuştu.

01 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR