Demirci Görevine Başladı

    Mazbatasını aldıktan sonra AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, İlçe Başkanı Nazmi Özmen, yeni seçilen belediye meclisi üyeleri ve kalabalık bir pa...

BÜYÜT

 

 

Mazbatasını aldıktan sonra AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, İlçe Başkanı Nazmi Özmen, yeni seçilen belediye meclisi üyeleri ve kalabalık bir partili grup eşliğinde belediye hizmet binasına giden Demirci, görevi Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’tan devraldı. Belediye önünde Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş ve kalabalık bir grupla karşılanan heyet, daha sonra başkanlık katına çıktı. Başkanlık makamında gerçekleşen devir teslim töreninde Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’a çiçek takdim eden yeni Belediye Başkanı Şevki Demirci, Ziyaettin Akbaş’tan belediye mührünü teslim aldı.

Mühür Demirci’de

Devir teslim töreninin açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, “Alnımızın akıyla bir 5 yılı geride bıraktık. İnanıyorum ki Çayırova’mızı daha ileri seviyelere yeni belediye başkanımız taşıyacaktır. Bu dönemin Çayırova’ya hayırlı hizmetler getirmesini temenni ediyorum. Belediyemizin mührünü hayırlı hizmetlerin olması dileğiyle Şevki Demirci’ye teslim ediyorum” dedi.

Çayırova’mıza Hizmet Edeceğiz

“Bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Ziyaettin Başkanımıza teşekkür ediyorum. Çayırova’mıza yapılan hizmetleri görüyoruz. Bu bir bayrak yarışı ve bizde kaldığımız noktadan itibaren çalışmalarımıza devam edeceğiz. Belediyecilik bir ekip işidir, çalışanlarımızla birlikte Çayıromı’za hizmet edeceğiz” diyen Belediye Başkanı Şevki Demirci, el ele yeni bir Çayırova inşa edeceklerini kaydetti.

Yolumuza Devam Ediyoruz

Böyle bir dünya liderinin, böyle çalışkan bir teşkilatın içerisinde bulunmaktan duyduğu gururu dile getiren AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, “5 yıllık bir süreç geçirdik. Değişimler her zaman olur. Biz değişirken daha büyüyerek, birbirimize sımsıkı sarılarak yolumuza devam eden bir partiyiz. Buradaki tablo bize onur ve gurur veriyor. İki başkanımıza da teşekkür ve hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Kocaeli AK Parti’nin Kalesidir

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek ise konuşmasında, “Öncelikle Ziyaettin Akbaş başkanımıza ve değerli ekibine teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yaptığı hizmetler için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu koltuklar hak değil görevdir ve bugünde bu şekilde oluyor. Artık yeni görevi Şevki başkan alıyor. Eminim ki Ziyaettin başkanın bıraktığı yerden hizmet bayrağını daha yükseklere Şevki başkan çıkaracaktır. Gece gündüz çalışacağından hiçbir şüphemiz yok. Ekibi ve teşkilatlar ile Çayırova’ya güzel hizmetler yapacaktır. Burada AK Parti kazanmamıştır. Burada Çayırova kazanmıştır. Hamdolsun 13 belediyemizin, 12 ilçemiz ve büyükşehrimiz dün olduğu gibi yine AK Parti tarafından alınmıştır. Kocaeli AK Parti’nin kalesidir. Bundan sonra da böyle olacak ve insanımız daha güzel hizmetler alacaktır. Ben tekrardan hem hizmetleri için Ziyaettin başkanımıza teşekkür ediyor, hem de Şevki başkanımıza hizmet yolculuğunda başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından devir teslim töreni başkanlık makamında sohbetle devam etti. Vatandaşlarında katılım gösterdiği devir teslim töreninde belediye meclis üyeleri ile de bir araya gelen Civelek, bir toplantı gerçekleştirdi. Meclis üyelerine 5 yıllık bir süreçte başarılar dileyen Civelek, Çayırova’nın yeni hizmetlerle daha modern bir ilçe olacağından emin olduklarını vurguladı. 

02 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR