Yuvacık Barajı iki gündür kıpkırmızı

İlimizin içme suyu ihtiyacının karşılandığı Yuvacık Barajı’ndaki kızarıklık dikkat çekiyor. Yaklaşık üç günden bu yana devam eden kızarıklığın sebebi...

BÜYÜT

İlimizin içme suyu ihtiyacının karşılandığı Yuvacık Barajı’ndaki kızarıklık dikkat çekiyor. Yaklaşık üç günden bu yana devam eden kızarıklığın sebebi ise henüz bilinmiyor. Baraj suyunun havanın yağışlı olması nedeniyle çamurlu olduğu ve bu rengi aldığını iddia eden yetkililer, korkulacak bir şeyin bulunmadığını söyledi.

Sağlık Müdürlüğü motorin satın alacak
İl Sağlık Müdürlüğü ısınma amaçlı motorin alımına ilişkin olarak açtığı ihaleyi bugün yapıyor. Saat 10.30’da yapılacak ihaleyle alınacak motorin çeşitli ilçelerdeki sağlıkevi ve sağlık istasyonlarında kullanılacak. Motorinin talebe uygun biçimde, 31 Aralık 2011 tarihine kadar teslimi isteniyor.

Tarım Müdürlüğü masa ve sandalye alacak
Kocaeli Tarım İl Müdürlüğü masa, sandalye ve dosya dolabı alımıyla ilgili ihale açtı. 15 Nisan Cuma günü saat 14.30’da yapılacak ihalede, alınacak malzemelerin 20 Nisan-10 Mayıs 2011 tarihleri arasında Kocaeli Tarım İl Müdürlüğü’ne teslim edilmesi istendi.

05 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR