Sadettin Hülagü'nün yardımcıları belli oldu

Prof. Dr. Sadetti Hülagü Pazartesi günü rektörlük görevini Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu’ndan devraldı ve resmen Rektör olarak görevine başladı. Ay...

Prof. Dr. Sadetti Hülagü Pazartesi günü rektörlük görevini Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu’ndan devraldı ve resmen Rektör olarak görevine başladı. Aynı gün rektör yardımcıları Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak ve Prof. Dr. Ali Demirci’nin de görev süreleri sona erdi.

 

GÖREV DAĞILIMI YAPILACAK

Prof. Dr. Bekir Çakır, Prof. Dr. Ercüment Çiftçi ve Prof. Dr. Ahmet Küçük de yeni Rektör Yardımcıları olarak atandı. Rektör yardımcılarının sorumluluk alanıyla ilgili netleşen bir bilgi yok. Görev dağılımıyla ilgili dün yapılan toplantının ardından bugün görev dağılımlarının açıklanması bekleniyor.

 

PROF. DR. BEKİR ÇAKIR KİMDİR?

Berlin Teknik Üniversitesi 1984-1986 mezunu. Bekir Çakır, bir önceki dönemde Rektör Danışmanı olarak görev aldı.

 

PROF. DR. AHMET KÜÇÜK KİMDİR?

Karadeniz Teknik Üniversitesi 1986-1990 dönemi mezunu. Küçük bir dönem, Eğitim Fakültesi’nde Dekan Yardımcılığı görevinde bulundu.  

 

PROF. DR ERCÜMENT ÇİFTÇİ KİMDİR?

Radyoloji Ana Bilim Dalı öğretim üyesi. Aktif olarak hekimlik görevini yürütmekte. 

yard-001.jpg

02 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

05

Selami - Kocaeli Üniversitesinin çıkarabileceği en iyi üçlü diyebilirim. Saatlerce düşünülse bu kare içine girebilecek daha cevval bir kişi daha olabileceğini düşünmüyorum. Müthiş bir ekip.

Yanıtla . 0Beğen 02 Aralık 16:40
04

İlahi Adalet - Mehtap KARACAN çok kişiyi yaktı

Yanıtla . 0Beğen 02 Aralık 16:40
03

Hayırlı olması dileğiyle - Akademik ve İdari personelin çoğu Mehtap KARACAN gibi görevini kötüye kullanan yöneticilerle çalışıp çalışmayacağını merakla bekliyorlar.

Yanıtla . 0Beğen 02 Aralık 16:40
02

yusuf - hayırlısı olsun ALLAH utandırmasın

Yanıtla . 0Beğen 02 Aralık 16:40
01

Eski öğrenci - 16 yıllık çok kötü bir yönetimden sonra daha beteri yapılamayacağı için mutlaka başarılı olurlar. Şimdiden tebrikler

Yanıtla . 0Beğen 02 Aralık 16:40
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR