Yeni Kartepe Halk Eğitim Müdürü Alkan, Üzülmez’i ziyaret etti

Yeni müdür ile uyum içerisinde başarılı çalışmalarda bulunmak istediğini ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Müdür Alkan’a başarı dileklerin...

BÜYÜT

Yeni müdür ile uyum içerisinde başarılı çalışmalarda bulunmak istediğini ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Müdür Alkan’a başarı dileklerini de iletti.

 

Kartepe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sadık İskender’in Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak atanmasının ardından yerine gelen Pakmaya Muzaffer İncekara İlköğretim Müdürü Halil İbrahim Alkan, Kartepe Belediyesi Kültür Müdürü Salih Nurettin Çevik ile birlikte Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i makamında ziyaret etti.

 

Kartepe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Halil İbrahim Alkan, ilçe protokolü ile tanışma ziyareti kapsamında Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’le projelerini de paylaştı. İlçede yaygın eğitim hizmetlerinin gelişerek sürmesi için destek isteyen Müdür Alkan, “1998 yılından beri çeşitli okullarda eğitimci olarak görev aldım. Yaygın eğitim merkezlerinin fiziki şartlarını iyileştirerek daha da işlevsel hale getirmek istiyorum. Kartepe’de yaşayan 24 yıllık bir eğitimci olarak yerel yönetim desteği ile devraldığımız bayrağı daha yukarılara çıkarmak için sizlerin desteğinizi beklemekteyim” dedi.

 

Yeni müdüre hayırlı olsun dileklerinde bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de, “Kartepe ilçesinde kamu kurumlarında yeni kadrolarla nöbet değişimlerinin olumlu ve güzel sonuçlara vesile olacağını düşünüyorum. Birlikte uyum içerisinde başarılı çalışmalarda bulunacağımıza inanıyorum. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile koordineli yürüttüğümüz KAR-MEK kursları başta olmak üzere işbirliği halinde yürütülen yaygın eğitim hizmetleriyle vatandaşlarımızın kendilerini geliştirmelerine katkı vermeye devam edeceğiz” dedi.

13 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR