Sağlık-İş’ten zabıtaya teşekkür

Salık-İş Kocaeli Şube Başkanı Bülent Gökmen, İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğünü ziyaret ederek insan sağlığın hiçe sayanlara göz yummadıkları için te...

BÜYÜTSalık-İş Kocaeli Şube Başkanı Bülent Gökmen, İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğünü ziyaret ederek insan sağlığın hiçe sayanlara göz yummadıkları için teşekkür etti.


Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası (Salık-İş) Kocaeli Şube Başkanı Bülent Gökmen, Zabıta Müdürü Muhammet Ergin’i ziyaret ederek, özellikle halk sağlığını hiçe sayan kurum ve şahıslara yönelik yürütülen çalışmalardan dolayı teşekkür eden Bülent Gökmen, “Zabıtanın çok önemli ve zor bir görevi olduğunu biliyoruz. Gıda maddesi satan ve imalatı yapan yerlere yönelik denetimleri takdirle karşılıyoruz. İnsan sağlığını hiçe sayanlara göz yumulmaması sağlık çalışanları olarak bizleri memnun etmektedir” dedi.

BELEDİYE’NİN YÜZÜYÜZ


Zabıta Müdürü Ergin de “İzmit Zabıtası olarak her zaman esnaf ve halkın içinde bulunuyoruz. Bu nedenle her birimiz belediyenin birer yüzüyüz. Zabıtanın mesaisi halk ve esnaf içindedir. Halkın sağlığını tehdit eden faaliyet içinde olanları görmezden gelmemiz mümkün değildir” şeklinde konuştu.

02 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR