En kaliteli okul: Başiskele Yeniköy Hayat İ.Ö.O.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Kalite Kurulu tarafından yapılan değerlendirmeye göre en kaliteli okul Başiskele Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu seçildi....

BÜYÜT

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Kalite Kurulu tarafından yapılan değerlendirmeye göre en kaliteli okul Başiskele Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu seçildi.

Toplam Kalite Yönetimi uygulamaları ödül sürecinde yılın Kaliteli Ekibi ve Yılın Kaliteli Kurumu/Okulu kategorisinde dereceye giren okulların başarılarını ödüllendirmek için dün Valilik 100. Yıl Toplantı Salonu’nda tören düzenlendi. Programa İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli, Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi Uygulamalarından Sorumlu Müdür Yardımcısı Hayati Aydın ve dereceye giren okullar katıldı. Törende eğitim kalite çalışmalarında kaliteli okul kategorisinde birinci Başiskele Yeniköy Hayat İlköğretim Okulu, ikinci Kandıra Yusufça İlköğretim Okulu ve üçüncü olan Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli tarafından teşekkür belgeleri verildi. Ayrıca eğitim kalite çalışmalarında kaliteli ekip kategorisinde birinci İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ikinci Körfez Yarımca İlköğretim Okulu ve üçüncü olan Başiskele Özel Tunagör İlköğretim Okulu teşekkür belgelerini aldı.

BİZİM KAHRAMANLARIMIZ
İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli programdaki konuşmasında “Öncelikle şunu söylemek isterim ki basın bizim için çok önemli eğitim konusunda yapılacak her çalışmada ya da haberde özellikle ilgileniyor ve takip ediyorum. Üzülerek söylemek isterim ki, çocuklarımıza hangi çizgi filmleri karakterleri seviyorsun, model alıyorsun dediğinizde yabancı karakterleri saymaya başlıyor. Hİ-MEN’den Power Rangers’a kadar ancak bizim Keloğlan, Nasrettin Hoca gibi kahramanlarımıza, gerçek hayatta M.Kemal gibi Fatih, Mevlana gibi değerlerimize ne oldu. Diğer taraftan teşekkür etmeyi unuttuk çocuklarımıza ve çevremizdekilere iyi davranışları sonrası teşekkür edebilmeliyiz” dedi.

24 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR