Özel Cihan Hastanesi hasta kabulüne başladı

İzmit Yenişehir Mahallesi’nde kurulan Özel Cihan Hastanesi hasta kabulüne başladıYenişehir Mahallesi Özden Sokak No: 35 adresinde 63 yatakla hizmete a...

BÜYÜT

İzmit Yenişehir Mahallesi’nde kurulan Özel Cihan Hastanesi hasta kabulüne başladı

Yenişehir Mahallesi Özden Sokak No: 35 adresinde 63 yatakla hizmete açılan Cihan Hastanesi, kardiyoloji yoğun bakım ünitesi ve kardiyovasküler cerrahi ünitesi ile 3. basamak sağlık hizmeti vererek 100 yatak kapasitesine çıkarılacak. Ulusal yatırım firması tarafından inşaatı yapılan hastanede 4 ameliyathane, 2 doğumhane, suda doğum ünitesi, günübirlik cerrahi müdahale odası ve servisi, yeni doğan yoğun bakım ünitesi, genel yoğun bakım ünitesi bulunmakta. SGK anlaşması bulunan hastanede tüm branşlarda hizmet verilmekte. Hastaneye, 444 5 246 nolu telefondan ve www.cihanhastanesi.com.tr’den ulaşılarak bilgi alınabilecek.

SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR
Özel Cihan Hastanesi tamamen son teknoloji cihazlarla donatıldı. 1,5 tesla manyetik rezonans, 16 kesitli bilgisayar tomografi, mamografi, kemik mineral dansitometri cihazı, direkt grafi ve 4 boyutlu ultrasonografi de dahil olmak üzere gelişmiş ultrasonografi ve renkli doppler cihazlarıyla donatılmış görüntüleme bölümleri bulunuyor.
MODERN LABORATUVARLAR
Modern cihazlarla donatılan Özel Cihan Hastanesi laboratuvarlarıyla alanında çok iddialı. Hastane laboratuvarlarında tam teşekkülü mikrobiyoloji ve biyokimya laboratuvarı, kan transfüzyon merkezi, tüm endoskopi işlemlerin yapıldığı endoskopi ünitesi bulunuyor.

ÖZEL CİHAN HASTANESİ YÖNETİM KURULU
Dr. Metin Öztürk (Başkan)
Dr. Ali Hürmeydan (Başhekim ve Yönt. Krl. Üyesi)
Prof. Dr. Sefa Müezzinoğlu (Üye)
Doç. Dr. Haluk Akbaş (Üye)
Dr. Yetkin Özer
Dr. Ertan İzgiç
Dr. Sami Aydın

20 Mayıs 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR