Adnar: Yeni oluşum artık şart

Anayol Partisi İl Başkanı Mahmut Adnar ve DYP İl Başkanı Metin Palabıyık, önceki gün Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker’i ziyaret etti....

Anayol Partisi İl Başkanı Mahmut Adnar ve DYP İl Başkanı Metin Palabıyık, önceki gün Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker’i ziyaret etti. Buluşmada Anayol Partisi İzmit İlçe Başkanı Aygül Olak ile Derince İlçe Başkanı Adem Sırdaş ile sendika yöneticileri de hazır bulundu.

 

YENİ OLUŞUM ŞART

Ziyarette konuşan Anayol Partisi İl Başkanı Mahmut Adnar, “Türkiye’de yeni bir siyasi oluşuma ihtiyaç var. Usulsüzlüklere ses çıkarmazsak yarınlarımızdan taviz vermiş oluruz. Türk Sağlık-Sen’in çalışmalarını takip ediyoruz. Hak arama mücadelesindeki etkinliğiniz takdire değerdir. Her zaman sizlerin yanınızda olacağız” dedi.

 

DEMOKRASİ GEREKİYOR

Ülkenin karışık bir süreç geçirdiğini dile getiren Adnar, “Böyle giderse Suriye, Irak ve Mısır gibi oluruz. Ülke olarak savaşın eşiğindeyiz. Hakkını arayanlar terörist ilan ediliyor. Korku imparatorluğu oluşturuldu. İnsanlar bir kişinin iki dudağına bakıyor. Ülkeyi bu durumdan kurtarmalıyız. Gerçek demokrasi için parti olarak varız” diye konuştu.

 

“SAĞLIKTA ÇAĞ ATLANMADI”

Konukları ile yakından ilgilenen şube başkanı Ömer Çeker ise, hükümetin her alanda yandaşını ürettiğini söyledi. Sağlıkta çağ atlandığının söylediğini hatırlatan Çeker, “Milletten bu şekilde oy aldılar. Geriye dönüp baktığımızda ise atlanmış bir çağın olmadığını görüşoruz. Özel sektör bu kentte yatırıma doymuyor. Hükümet bir tane kamu adına sağlık yatırımı yapmamıştır. Hala bazı ilçelerde devlet hastanesi yoktur. Körfez Devlet Hastanesi yıllardan beri prefabrik binada hizmet veriyor” dedi. Çeker daha sonra ise tespit ettikleri usulsüzlüklerle ilgili olarak belgelerini konuk il başkanları ile paylaştı.

06 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR