Başiskele’de iç kontrol çalışmalarında takvim belirlendi

Başiskele Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü 2014-2019 dönemi stratejik plan ve performans programı çalışmalarını tamamladıktan sonra iç kontro...

BÜYÜT

Başiskele Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü 2014-2019 dönemi stratejik plan ve performans programı çalışmalarını tamamladıktan sonra iç kontrol eylem planı takvimini belirleyerek 2017 yılsonuna kadar önündeki çalışmalar doğrultusunda görev dağılımını gerçekleştirdi.

 

İç Kontrol Çalışmaları ile ilgili “İç Kontrol Çalışma Genelgesi”ni hazırlayan ekip kendi içinde bir çalışma grubu kurarak çalışmalara başlamıştı. Bu çalışmalar kapsamında gerçekleştirdiği çalıştaylar sonunda,  önceki gün Sivil Toplum Merkezi’nde toplanan ekip, yapılan çalışmalar ve personeller tarafından doldurulan anketler sonrasında değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. 

 

Toplantıya Başkan Yardımcısı Köksal Ayabakan, Selami Erdinç, Veysel Alçiçek, çalışma ekibi, danışman Erman Taşçı katılım sağladı. Çalıştay da iç kontrol eylem planı çalışmaları kapsamında kontrol ortamı, risk değerlendirme, kontrol faaliyetleri, bilgi ve iletişim, izleme başlıkları altında değerlendirme yapılarak 2017 yılsonuna kadar her birimin üstüne düşen görev dağılımı ve tarihler belirlenerek çalışma planı oluşturuldu. 

 

Başiskele Belediyesi Başkan Yardımcısı Köksal Ayabakan: “Başiskele Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz’ın talimatları doğrultusunda başlamış olduğumuz çalışmalarımız sonunda beklentimiz hizmet ve eserleriyle her alanda öncü olan ve kalite konusunda mükemmellik belgesine sahip belediyemizin sistemli ve etkin, verimli bir şekilde yönetiminin kontrolünün sağlanmasıdır” dedi.

12 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR