Kaymak: Projesi olmayan başbakan KÜFREDİYOR”

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Kaymak, Başbakan Erdoğan’ı eleştirerek, projesi, programı olmayanların milletin kendilerinden yavaş yavaş kop...

BÜYÜT

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Kaymak, Başbakan Erdoğan’ı eleştirerek, projesi, programı olmayanların milletin kendilerinden yavaş yavaş koptuğunu görünce muarızlarına küfrederek oy almaya devam ettiklerini söyledi.

Körfez İlçedeki programa katılan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı hava kuvvetlerinden emekli Mehmet Kaymak, Hereke esnafını ve kahvehanelerini ziyaret etti. Yaptığı seçim çalışmalarında halkı uyaran Kaymak “Geliniz bu ülkenin sorunlarına hiçbir çare üretemeyen, her gün gerilim politikaları yüzünden insanları kamplara ayıran seçim meydanlarında birbirlerine küfür eden iktidar partisi ve muhalefet partisinin şarlatanlarına oy vermeyin” dedi.

ZENGİNLERE HİZMET
SP’li vekil adayı Kaymak yaptığı açıklamada, “Bütün Türkiye sathında olduğu gibi Hereke esnafının da zor şartlarda ticaret yaptığını yakinen gördüklerini, güzelim Hereke’yi tarihi bir beldeyi ne hale getirdiler. Bunların 8,5 yıldır halka değil bir takım zenginlere hizmet etmelerinden dolayı zengin fakir arasındaki uçurum gittikçe artmaktadır ”dedi.

HADLERİNİ BİLDİRECEKLER
İktidarı halka şikâyet eden Kaymak, “İşsizliği körükleyerek % 15’lere çıkaran bunlar, Iraklı kardeşlerimizi, Libya’da ki kardeşlerimizi, Afganistan’da ki kardeşlerimizi katleden ABD, AB ve üyesi bulunduğumuz Nato’nun cinayetlerine bu iktidar resmen ortak olmuştur. Projesi, programı olmayanların şuanda seçim çalışmalarında yaptıkları harcamaların resmen israf ve savurganlık içerisinde olduklarını, buna rağmen milletin kendilerinden yavaş yavaş koptuğunu görünce muarızlarına küfrederek oy almaya devam ediyorlar. Milletimiz bu seçimde hem iktidara, hem de muhalefete Saadet’i sandıklarda patlatarak iyi bir ders vererek hadlerini bildirecektir.” dedi.

08 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR