MİLLETVEKİLLERİ HALKLA BİRLİKTE YÜRÜDÜ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile yürüyüş tutkunları, Yuvacık Barajı havzasında milletvekilleriyle birlikte yürüdü. AK Par...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile yürüyüş tutkunları, Yuvacık Barajı havzasında milletvekilleriyle birlikte yürüdü. AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık ve İlyas Şeker ile AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Yuvacık havzasındaki yürüyüşte Başkan Karaosmanoğlu ve çok sayıda sporsevere eşlik etti.

YUVACIK’TA SABAH YÜRÜYÜŞÜ
AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık ve İlyas Şeker ile AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, hafta sonunda Yuvacık Barajı havzasında yapılan yürüyüşte Başkan Karaosmanoğlu ve yüzlerce yürüyüş severle birlikte yürüdü. Milletvekillerini aralarında görmekten duydukları memnuniyeti ifade eden yürüyüş tutkunları, Başkan Karaosmanoğlu ile AK Parti Milletvekillerine Kocaeli’ne olan hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

BAŞKAN: EN BÜYÜK REHBER ANNE
Anneler Günü’nde yapılan yürüyüşte Başkan Karaosmanoğlu ile Milletvekilleri Işık, Şeker ve Şener, yürüyüşe katılan tüm annelerin ellerinden öptüklerini ifade etti. ‘’En büyük rehberimiz ve öğretmenimiz annemizdir’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, tüm annelere sağlıklı ve uzun bir ömür dileklerini iletti.

ŞENER: HALKIYLA İÇ İÇE BİR BAŞKAN
Yürüyüşe katılanları selamlayan AK Parti Ordu Milletvekili Şener de, ‘’Böyle bir yürüyüşe katılmak, her an halkıyla bir arada bulunan, iç içe bulunan bir belediye başkanını görmek beni çok mutlu etti. Kitap Fuarı’nın açılışına da katıldık. Hem kültüre, hem spora, hem altyapıya olağanüstü yatırımları olan Başkanımızı ben kutluyorum. Burada yürüyüşe katılan herkesi de yürekten kutluyorum’’ ifadesini kullandı.

IŞIK: BAŞKANIMIZ ÇOK FARKLI
Yürüyüşe katılan herkese teşekkür eden Milletvekili Işık, ‘’Başkanımız Karaosmanoğlu, Türkiye’de çok farklı yeri olan başkanımız. Halkımız da bunu hem oylarıyla, hem de gönüllerinde gösteriyor. Tüm annelerimize sevdikleriyle mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum’’ açıklamasını yaptı.

ŞEKER: BU ATMOSFER BAŞKA YERDE YOK
Tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayarak sözlerine başlayan Milletvekili Şeker, ‘’Her yönüyle yaşadığımız kentin kıymetini bilelim. Fikri beyle Ankara’da Çankaya’da oturuyoruz ve orada da zaman zaman yürüyüş yapmaya çalışıyoruz. Yürüdüğümüz alan şehir merkezinde, kaldırım üzerinde 400 metrelik bir alan. Böyle doğal bir ortam, böyle bir birliktelik ve dostluğu bulmak mümkün değil. Bu atmosferi bize yaşatan Başkanımıza teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.

17 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR