KONAK HASTANESİ yeni doktorlarını tanıttı

Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Kazım Gündoğdu, Konak Hastaneleri İcra Kurulu Başkanı Dr. Bünyamin Dal, Konak Hastaneleri Yönetim Kur...

Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Kazım Gündoğdu, Konak Hastaneleri İcra Kurulu Başkanı Dr. Bünyamin Dal, Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Üyesi Opr. Dr. Metin Göklü ve Konak Hastaneleri İcra Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Ahmet Eşmeci’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen tanıtım gecesinde Konak Hastaneleri’ne katılan doktor tanıtıldı. Gecede ayrıca 2016 yılı için Konak Hastaneleri’nin sağlık vizyonu ve yatırımları konusunda davetlilere bilgi aktarıldı.

 

GURUR VERİCİ BİR HASTANE

Toplantıda konuşan Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Opr.Dr. Kazım Gündoğdu, bünyelerine katılan doktorların Konak Hastaneleri’nin gücüne güç kattığını belirtti. 2016 yılı için yapacakları yatırımlar konusunda da bilgi veren Gündoğdu şöyle konuştu: “ İzmit hastanemiz, kuruluş hikayemizin yazıldığı yer. Aynı zamanda da lokomotif gücümüz. 2015 yılında açtığımız Gebze Hastanemiz ise yeni heyecanımız ve bölgesinin en iyi hastanesi. Hasta sayısı devamlı artan hizmet kalitesi ile beraber büyüyen ve bizler için model alacağımız gurur verici bir hastane. Bu yıl içerisinde açacağımız Adapazarı Hastanemiz ise büyüyen kurumsal kimliğimizin ve sağlık vizyonumuzun tacı olacak” dedi.   

 

“GELECEĞE KOŞUYORUZ”

Konak Hastaneleri İcra Kurulu Başkanı Dr. Bünyamin Dal ise yaptığı konuşmada Türk sağlık sisteminin son yıllarda kazandığı büyük ivme ile beraber Konak Hastaneleri’nin de vizyonunu büyüttüklerini belirti. Dal, “ Kuruluşumuzla başlayan halkımız için kaliteli ve güven verici hizmet şeklimizi tecrübeli ve akademik kadro yapımız ve modern hastane altyapımızla daha ileri taşıyoruz. Kadın Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi ve Tüp Bebek Ünitesi başta olmak üzere tüm dallarda 2016 yılının bizim için sağlıkta en güvenilir marka olmanın yılı olacağını düşünüyoruz. Aramıza katılan bu değerli doktor arkadaşlarımızla hızla geleceğe koşuyoruz” dedi. 

 

ULUSAL MARKA OLMA

Konak Hastaneleri İcra Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Ahmet Eşmeci ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “ Konak Hastaneleri olarak mutlu hasta sayısı, ekipman gücü ve en önemlisi tıbbi ve entelektüel sermayesi ile fark yaratan bir sürecin içindeyiz. Yakın bir süreçte aramıza katılan bu doktor arkadaşlarımız da işte bu sürecin en önemli göstergeleri. Her geçen gün hastalarımızın memnuniyeti ve sağlık hizmeti alma kalitesini artırmak için hız kesmeden çalışıyoruz. Ulusal bir marka olma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Son olarak Sayın Gündoğdu’nun belirttiği gibi yatırımlarımız ve altyapı çalışmalarımızla fark yaratacağız” dedi.Bilal AKPINAR

 

KONAK HASTANELERİNE YENİ KATILAN DOKTORLARIN KISA ÖZGEÇMİŞLERİ:

Opr. Dr. Turgay Gülecen:

1982 Van doğumlu olan Gülecen, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Gülecen, Konak Hastanesi’nde Üroloji bölümünde çalışıyor.

Uzm. Dr. Tuğba Aşlı Önyılmaz:

1984 İzmit doğumlu olan Önyılmaz, 2009 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Önyılmaz, Konak Hastanesi’nde Göğüs Hastalıkları bölümünde çalışıyor.

Uzm. Dr. Öge Gür:

1968 Ankara doğumlu olan Gür, 1992 yılında Ankara Üniversitesi’nden mezun oldu. Gür, Konak Hastanesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde çalışıyor.

Uzm. Dr. Songül Bulca:

1974 Kayseri doğumlu olan Bulca, 1998 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Bulca, Dermatoloji bölümünde görev yapıyor.. 

Opr. Dr. Aykut Özdamar: 

1967 İzmir doğumlu olan Özdamar, 1991 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Özdamar, Çocuk Cerrahisi bölümünde çalışıyor.

Uzm. Dr. Akın Kaynarpınar:

1975 Adana doğumlu olan Kaynarpınar, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Kaynarpınar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde çalışıyor.

Dr. Muammer Coşkun:

1986 Erzurum doğumlu olan Coşkun, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Coşkun, Konak Hastanesi’nde Acil Servis bölümünde göreve yapıyor.

Opr. Dr. Cem Karaçelik:

1976 İstanbul doğumlu olan Karaçelik, 2000 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi mezun oldu. Karaçelik, Kulak-Burun-Boğaz bölümünde çalışıyor.

Doç. Dr. Nazif Aygül:

1972 İsveç doğumlu olan Aygül, 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aygül, Kardiyoloji bölümünde görev yapıyor.

Uzm. Dr. Bekir Çimen:

1968 Şanlıurfa doğumlu olan Çimen, 1992 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Çimen, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde çalışıyor.

Opr. Dr. Şafak Hatırnaz:

1971 Rize doğumlu olan Hatırnaz,  İstanbul Ünv. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Hatırnaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum&Tüp Bebek bölümünde çalışıyor.  

01 Mart 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR