Tümsiad’dan Tarihi Ziyaret

TÜMSİAD Gebze Şubesinin organizasyonunda Gebze’de yapılan Marmara Bölge toplantısının 2. Gününde Tümsiad Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Usta ve Şube B...

BÜYÜT

TÜMSİAD Gebze Şubesinin organizasyonunda Gebze’de yapılan Marmara Bölge toplantısının 2. Gününde Tümsiad Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Usta ve Şube Başkanları, Tarihi Fatih otağı Hünkâr Çayırını ziyaret etti.
Gebze Tümsiad şubesi, Marmara Bölgesinde bulunan Tümsiad şube başkanlarını Gebze’de ağırladı. 2 günlük programın son gününde Tarihi Hünkar Çayırı ziyaret edildi. Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinin devam ettiği bu günlerde Peygamber Efendimizin "Kostantîniyye elbette fetholunacaktır. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandandır! Onu fetheden askerler ne güzel askerlerdir!" övgüsüne mazhar olan Fatih Sultan Mehmet Han hazretleri vefat ettiği otağında dualarla anıldı.
Hünkar Çayırında bulunan anıt önünde işadamlarına Tarihi bilgiler verildi. Namazgâh ve Tarihi Hünkâr Çeşmesi önünden yürünerek yine Tarihi Köprü üzerinden geçildi. İstanbul'un Fethi dolayısıyla her yıl Gebze Belediyesi tarafından geleneksel güreş şenlikleri yapılan alan hakkında bilgi alan işadamları ziyaretten memnun ayrıldı. Ziyarette Gebze, Kocaeli, Sakarya, Bursa, İnegöl, Orhangazi, Balıkesir ve Eskişehir TÜMSİAD Şube Başkanları hazır bulundu.

19 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR