Türkkan, 16 Ocak’a destek verecek

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ı ağırlayan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, “Türkkan’ın cemiyetimize ve Basın Müzemize katkı...

BÜYÜT

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ı ağırlayan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, “Türkkan’ın cemiyetimize ve Basın Müzemize katkısı büyük. 16 Ocak Basın Onur Günü’nü etkinlikleri noktasında da kendisinden destek isteyeceğiz” dedi. Türkkan, “Her zaman yanınızdayım” dedi.

 

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen genel kurul ile Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı koltuğuna oturan Çetin Gürol, yönetimiyle birlikte tebrik ziyaretlerini kabul ediyor. Gürol ve yönetimini son olarak da MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan ziyaret etti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Lütfü Türkkan, Çetin Gürol ve yönetimini bu önemli göreve gelmeleri nedeniyle kutladı. Türkkan, “Çetin Gürol, yaptığı çalışmalar ve ismiyle marka olmuş bir gazetecidir. Onun döneminde Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin çıtasının yükseleceğinden hiç kuşkum yok. Biz de cemiyete elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

 

TÜRKKAN’A TEŞEKKÜR

Gürol ise, Lütfü Türkkan’ın ziyaretin gerçekleştiği alan olan Basın Müzesi’ne büyük katkıları olduğunu ifade ederek, “Burada çok önemli gazetecilerimizin kalemleri, daktiloları, masa lambaları var. Bunlara ulaşma konusunda Türkkan’ın bize verdiği destek yadsınamaz. Kendisi sayesinde çok önemli isimler ulaşıp Kocaeli ve Basın Müzesi’ni anlattık” diye konuştu.

 

BAHÇELİ BEKLENTİSİ

Çetin Gürol, Türkkan’ın desteğini bu dönem de isteyeceklerini ifade ederek, “Biz 16 Ocak Basın Onur Günü’nü bu dönem çok görkemli bir şekilde kutlayacağız. Çok önemli çalışmalar yaptık. Bu törende MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de olmasını çok istiyoruz. Bu noktada TBMM’ye giderek kendisini ziyaret etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

TBMM’DE GÖRÜŞME

Konuyla ilgili Türkkan, “Önümüzdeki hafta birkaç günlüğüne Makedonya’ya gideceğim. Ondan sonraki salı günü ise Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’ni TBMM’de ağırlamak isterim. Salı günü grup toplantısı olduğu için Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi ziyaret edebiliriz” dedi. Gürol, desteğinden dolayı Türkkan’a teşekkür etti.

23 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR