Özel Aile Tıp 1 Aralık’ta açılıyor

Aile Tıp Merkezi’nin Aile Konak Hastanesi haline gelmesinin ardından kapanan Tıp Merkezi yeniden açılıyor. Gölcük Aile Tıp Merkezi, 1 Aralık’ta 1,5 yı...

Aile Tıp Merkezi’nin Aile Konak Hastanesi haline gelmesinin ardından kapanan Tıp Merkezi yeniden açılıyor. Gölcük Aile Tıp Merkezi, 1 Aralık’ta 1,5 yıl sonra tekrar hizmete girecek. Gölcük Aile Tıp Merkezi İdari Direktörü Dr. Şahin Talus, Aile Konak Hastanesi Başhekimi Dr. Veysel Besnili ve Aile Tıp Merkezi’nin Başhekimi çocuk Dr. Füsun Çelikkol düzenledikleri basın toplantısı ile hastanenin durumu hakkında bilgiler verdi. Grup adına açıklama yapan Dr. Şahin Talus, 9 doktor, 6 hemşire, 4 laborant, 10 hasta hizmetleri ve yardımcı hizmetlerle toplam 35 personelin kendileri ile birlikte çalışacağını söyledi.

 

ACİL HİZMETİ VERİLECEK

Gölcük Donanma Caddesi’nde bulunan Aile Tıp Merkezi’nin yeniden açılacağını belirten Talus, “Uzun yıllar Gölcük’ün sağlık taleplerine cevap veren Aile Tıp Merkezi, hastane projemizin hayata geçmesi ile kapandı. Bölgedeki vatandaşların yoğun isteği üzerine burayı yeni tıp merkezi olarak hizmete açtık. Pazar günleri hariç 08.00 ile 22.00 arasında hizmet vereceklerini söyleyen tıp merkezinde acil servis, dahiliye, çocuk hastalıkları, genel cerrahi, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum bölümünün yanı sıra fizik tedavi kısmı yer alacak” dedi.

 

ESTETİK DE OLACAK

Bölgenin ihtiyacı olan fizik tedavi ve rehabilitasyon noktasında da önemli hizmet vereceklerini belirten Talus, “Son teknoloji cihazlarla burada hizmet vereceğiz. Ayrıca kadınları yakından ilgilendiren estetik birimimizde deneyimli kadrosu ile estetiğe yönelik her türlü hizmet verilecek. Tıp merkezi ile hastane arasında 30 dakika arayla servis kalkacak. 2 ay içinde Başiskele’de de servis hizmeti vermeye başlayacağız” dedi. 1 buçuk yıl içinde Başikele’ye de yeni bir tıp merkezi açacaklarını belirten Talus, şöyle konuştu: “Hastalarımız burada bir yer açıp açmayacağımızı soruyordu. Bu talebe karşılık vereceğiz” dedi.

 

HİZMET VERECEK DOKTORLAR

Op. Dr. Faruk Karakaya (Kadın Hastalıkları ve Doğum)

Op. Dr. Resul Patan (Kadın Hastalıkları ve Doğum)

Dr. Beyti Karaca (Dahiliye)

Dr. Füsun Çelikkol (Çocuk Hastalıkları)

Dr. Torkom Celep (Genel Cerrahi)

İsmail Binbir (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon)

Dr. Ruken Çinik (Göz Hastalıkları)

Doğan Karahan (Acil Servis)

25 Kasım 2015 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR