Yatırımcılara destek vermeye hazırız

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Yahya Kaptan Mahallesi’nde inşaat çalışmaları devam Ramada Oteli ziyaret etti. Açılış için gün sayan oteli zi...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Yahya Kaptan Mahallesi’nde inşaat çalışmaları devam Ramada Oteli ziyaret etti. Açılış için gün sayan oteli ziyaret eden Doğan’a otel yetkilileri çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi.

İZMİT’İN TURİZM ALANINDA YATIRIMA İHTİYACI VAR

Uluslararası Ramada Oteller zincirinin 5 yıldızlı otel konseptinin standartları ile tasarlanan Ramada Plaza İzmit’i ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Turizmi destekleyici bu tür yatırımların şehrimizde hayata geçirilmesi bizleri memnun etti. İzmit’in bu tür yatırımlara ihtiyacı her geçen gün daha da artıyor. Bizim şehrimiz farklı ve özgün değerleri ile turizm alanında marka olma yolunda hızla ilerliyor. Şehirler markalaşırken konaklama alanında da kaliteli yatırımlara ihtiyaç var” dedi.

KONGRE TURİZMİNİN ÖNEMLİ BİR MERKEZİ OLACAK

İzmit’in Ankara, İstanbul, Bursa gibi önemli merkezlerin geçiş noktasında olduğunu vurgulayan Doğan, “Bu konumumuzu avantaja çevirmek bizim elimizde. İş toplantılarının, kongrelerin, sempozyumların merkezi olabilecek bir konuma sahibiz. İşte bu noktada Ramada, marka değeri ile bize önemli bir fırsat sunacak büyük bir marka. Burası hizmete girdiği zaman donanımlı kongre salonlarımız, toplantı salonlarımız olacak. İnanıyorum ki İzmit kısa sürede bu alanda da firmaların tercih ettiği bir merkez haline gelecek” şeklinde konuştu.

YATIRIMCILARA DAVET

Böylesi büyük bir yatırımı kentimize kazandıran otel yetkililerine teşekkür eden Başkan Doğan, “Ramada büyük ve prestijli bir marka. Kaliteli ve donanımlı bir tesis olacağından kuşkum yok. Yapılan çalışmaları görünce buna bir kez daha inandım. Turizm alanında yapılacak her yatırım bizleri heyecanlandırıyor. Biz şehrimize yatırım yapacak olan tüm yatırımcılara destek olmaya hazırız. Ben özellikle turizm alanındaki tüm yatırımcıları buraya davet ediyorum. İzmit bu yatırımcılar için vazgeçilmeyecek bir fırsat” dedi.

AÇILIŞ 26 MAYIS’TA

İş adamı Kemalettin Akkurt tarafından yaptırılan, 15 bin metrekare alana kurulu Ramada Plaza İzmit 26 Mayıs 2012 tarihinde hizmete açılacak.

25 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR