AK Parti’de Ağrılılara ziyaret

Geçtiğimiz aylarda kongresini yaparak yeni yönetim ile göreve başlayan Dilovası Ağrılılar Dernek Başkanı Nihat Aba ve yönetimi dün AK Parti Dilovası...

BÜYÜT

Geçtiğimiz aylarda kongresini yaparak yeni yönetim ile göreve başlayan Dilovası Ağrılılar Dernek Başkanı Nihat Aba ve yönetimi dün AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Başkan Yardımcıları Gökmen Deli, Dilaver Güngör, Murat Kara ve Murat Dursun, SKM Başkanı İhsan Şanlı ile Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya’yı ağırladı.

Ziyarette konuşan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut,  “Geçtiğimiz aylarda yapılan kongre sonrası göreve başlayan Nihat Aba ve yeni yönetimine başarılar diliyoruz. Teşkilatımızda kongreler süreci yaşandı bu kongre yoğunluğu nedeniyle geçte olsa hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bundan sonra el ele vereceğiz ve Dilovası’nın geleceği için çalışacağız. Bizim için STK’lar çok önemlidir. Onların desteği ile Dilovası’na daha güzel hizmetler yapacağız.


2023 HEDEFİ’NE STK’LARLA BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ

AK Parti olarak 2023 hedefini koyduk. Bu hedefe kendi başımıza gitmeyeceğiz. Burada bizlere destek olan sivil toplum kuruluşları ve derneklerimizle birlikte yürüyeceğiz. Dilovası Ağrılılar Derneği‘de bizlerin yanında olacağını bizlerle birlikte çalışacak ve önce Dilovası sonra ülkemiz için güzel hizmetlere birlikte imza atacağız.

 

GAYEMİZ DİLOVASI’NIN GELECEĞİ

Dilovamızda ki diğer STK’larla da bir araya gelip yaşanabilir bir Dilovası için çalışacağız. Sağlıklı, sosyal sorunları olmayan güzel bir Dilovası için ele ele verip birlikte adım atacağız. Hepimizin tek gayesi Dilovası’nın geleceği için kalkınması için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız.”dedi.


TAVŞANCIL SİT ALANLARI İMARA AÇILSIN

Akbulut’un ardından konuşan Dilovası Ağrılılar Dernek Başkanı Nihat Aba ise “Geçtiğimiz ay yapılan kongre sonrası görevine devam eden İlçe Başkanı Osman Akbulut ve Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve yeni yönetimlerine başarılar diliyorum. Dilovası için mücadele eden herkes bizim için önemlidir. Bizler burada yaşayan insanlar olarak daha yaşanabilir bir Dilovası için mücadele etmek için mücadele ediyoruz. Dilovası’nın öncelikli sorunları vardır. Bunlar içerisinde Dilovası’nın hava ve çevre kirliliği, Dilovası merkezine giriş ve çıkışları, eğitim konusunda geçmişe nazaran çok yol kat edilse de eğitim konusunda eksikliklerimiz var. Bizim ilçemizde görev yapan memurlar neden ilçemizde yaşamıyor. Tavşancıl’da ki sit alanlarının imara açılması ve konutların yapılması gerekir.”dedi.


DİLOVASI GEBZE’NİN MAHALLESİ OLACAK

Sorunları sıralamaya devam eden Aba, “Dilovası sürekli göç veriyor. Yıldız Mahallesi, Fatih Mahallesi, Diliskelesi Mahallesi sürekli göç veriyor. Maddi durumu iyi olan da Dilovası’nı terk ediyor. Korkuyoruz ki 2023 yılında Dilovası diye bir ilçe kalmayacak, ya Gebze’ye ya da Körfez’e bağlanarak mahalle olacağız. Dilovası kaderine terk edilmiş durumdadır. Halkın sosyal ihtiyaçlarını giderecek bir alanı yok. Mesire alanları yok. Adatepe her geçen gün yok oluyor. Bu sorunların çözümü için birlikte hareket etmeliyiz. Dediğimiz gibi yaşanabilir bir Dilovası’nı ortaya koymalıyız” dedi.


AKBULUT FAHRİ ÜYE OLDU

Konuşmaların ardından AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi Dilovası Ağrılılar Derneği üyelik formunu doldurarak fahri üyesi oldular.

16 Ocak 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR